Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Wstrząsające odkrycie w Biedronce. Sieć wydała oświadczenie

155

W Ostrowie Wielkopolskim miała miejsce nietypowa sytuacja. W jednym ze sklepów sieci Biedronka na dnie kartonu z bananami odkryto 19 kg kokainy. Wartość narkotyku to prawie 5 mln zł. W sobotę sieć wydała oświadczenie.

Wstrząsające odkrycie w Biedronce. Sieć wydała oświadczenie
(Getty Images, Pixabay)

Kokaina w kartonie z bananami w Biedronce

W piątek 14 sierpnia w Ostrowie Wielkopolskim odkryto coś nietypowego. W sklepie Biedronka natrafiono na karton z bananami, który skrywał "niespodziankę".

Na dnie kartonu z bananami w Biedronce znaleziono 19 kg kokainy. Wartość narkotyku oszacowano na 5 mln zł.

Policja i prokuratura prowadzą dochodzenie w sprawie kokainy w bananach. Na razie nie wiadomo, kto przemycał narkotyk. Raczej mało prawdopodobne jest, że przemytnicy o nim zapomnieli. Być może nie mieli możliwości, żeby ją zabrać.

Biedronka wydała oświadczenie

W sobotę sieć wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że zaraz po znalezieniu narkotyku podjęto odpowiednie kroki.

Bezpieczeństwo klientów i produktów jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego też dzięki czujności i zaangażowaniu naszych pracowników, po znalezieniu zawartości niewiadomego pochodzenia w jednym z naszych sklepów, natychmiast podjęliśmy odpowiednie kroki - czytamy w oświadczeniu sieci.
Przede wszystkim poinformowaliśmy o sprawie stosowne służby, z którymi pozostajemy w ścisłej współpracy oraz dostawcę produktu, odpowiedzialnego za tę konkretną dostawę. Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować do właściwych instytucji państwowych - dodaje Biedronka.
Zobacz także: Nie tylko Biedronka. Kolejne sieci handlowe na celowniku UOKiK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić