o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Bill i Melinda Gates biorą rozwód po 27 latach małżeństwa

7
Podziel się

Współzałożyciel Microsoftu rozwodzi się z żoną Melindą po 27 latach małżeństwa. Decyzja została podana do wiadomości publicznej za pomocą mediów społecznościowych. Para wydała oficjalne, wspólne oświadczenie w tej sprawie. Para nie podpisała intercyzy. Do podziału mają 146 mld. dolarów, czyli ponad 500 miliardów złotych.

Bill i Melinda Gates biorą rozwód po 27 latach małżeństwa
Bill i Melinda Gates (Getty Images)
bEruCvGt

Czwarty najbogatszy człowiek na świecie według magazynu Forbes na 2021 rok poinformował o swoim rozwodzie. Zrobił to za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Państwo Gates byli małżeństwem przez 27 lat. Gdy podjęli decyzję, wydali specjalne oświadczenie w tej sprawie.

bEruCvGv
Po długim zastanowieniu i mnóstwie pracy włożonej w nasz związek podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa - piszą Gatesowie.
Przez 27 lat doczekaliśmy się trójki wspaniałych dzieci i zbudowaliśmy fundację, która działa na całym świecie, by umożliwić ludziom prowadzenie zdrowego i produktywnego życia - podkreślają.
bEruCvGB

Poznali się jeszcze w latach 80. gdy Bill prowadził już firmę Microsoft. Melinda dołączyła wówczas do jego zespołu. I choć jak przyznają "Nie są już jednak w stanie rozwijać się dalej jako para w tej kolejnej fazie ich życia", dalej będą wspólnie prowadzić fundację, której celem jest wspieranie najuboższych, a także walka z wirusem HIV, czy też dbałość o środowisko naturalne i przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.

Teraz mają do podziału gigantyczny majątek - aż 146 mld dolarów. Sprawy się komplikują, bo para nie podpisała przed ślubem intercyzy. W skład tego wchodzą m.in. posiadłość w Del Mar w stanie Kalifornia za 46 mln dolarów czy ranczo na Florydzie za 59 mln dolarów.

Z rozwodu nie chcą jednak robić medialnej szopki. Proszą o uszanowanie prywatności ich samych, a także ich najbliższych.

bEruCvGC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEruCvGW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Ataeb
3 miesiące temu
Prosza o uszanowanie ich prywatnosci. To szakale rozwodza sie zeby mieli jeszcze wiecej kasy.Czy oni wiedza co to sa uczucia. Ten rozwod to bzdet. To po to zeby stworzyc zaslone dymna dla zrobienia kasy.
myslacy
3 miesiące temu
Rozwód w rodzinie miliarderów nie oznacza straty pieniędzy ale przekazanie je w inne ręce w celu zaoszczędzenia ich. Rozwód nie musi oznaczać końca "miłości", przecież mogą nadal robić te same rzeczy co w czasie małżeństwa. Ostatnia lekcja historii od Pana Bezosa nie nauczyła was nic?
😛😜😝
3 miesiące temu
Przy podziale powinien być jakiś ekspert np Obajtek albo Rydzyk
bEruCvGX
😁😁😁😁
3 miesiące temu
No i? To chyba ich prywatna sprawa. Co za czasy!
Heniu
3 miesiące temu
Co mnie oni interesują ludobójcy wspolczesni
Bogdan
3 miesiące temu
Niech powiedzą ile na tym zarobią.
amoze
3 miesiące temu
szykuje sie na pozwy za stworzenie coronki? i dzielimajatek
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić