o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Kaja Godek opublikowała wpis o Maryi i LGBT. W komentarzach wrze

634
Podziel się

3 maja Kaja Godek zamieściła post w mediach społecznościowych, który zaczynał się niewinnie - od wspomnienia maryjnego święta. Skończyło się jednak na... nawoływaniu przeciwko środowiskom LGBT. Przy okazji postu Godek dodała do niego także wyjątkowo osobliwą grafikę. Niektórzy nie wiedzą, jak ją interpretować...

Kaja Godek opublikowała wpis o Maryi i LGBT. W komentarzach wrze
(Wikimedia Commons)
bEDhkpuJ

Kaja Godek to znana szerokiemu gronu aktywistka antyaborcyjna. Jej konserwatywne poglądy nieraz dzieliły Polskę.

Tym razem znowu postanowiła pokazać, gdzie jej zdaniem znajduje się miejsce środowisk LGBT. Jakby tego było mało - wbiła im szpilkę chwilę po tym, jak uradowana wspomniała o maryjnym, pokojowym święcie. Nawet katolicy nie byli zachwyceni jej pomysłem połączenia święta Matki Bożej Królowej Polski z zachęcaniem fanów do zbierania podpisów pod ustawą obywatelską #StopLGBT...

Swój post Godek opatrzyła osobliwą grafiką. Grafika przedstawia lwicę, która chroni swoje lwiątko - co ma symbolizować Maryję, chroniącą swoje dzieci, czyli, w według Godek - tylko Polaków? Przynajmniej tak sugeruje grafika i tak niefortunnie niektórzy mogliby ją zinterpretować.

bEDhkpuL
Kto czuje się jak to małe lwiątko i popychany przez Mamę chce zrobić coś dobrego, tego gorąco zachęcam do włączenia się w zbiórkę podpisów pod ustawą obywatelską #StopLGBT, hamującą h-propagandę [homo-propagandę - przyp. red.] w przestrzeni publicznej. Wystarczy, że zgłosisz się pod tym linkiem: https://lgbtstop.pl/zbieraj-podpisy. Nawet, jeśli robisz to pierwszy raz - nie bój się! Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina zadzwonią lub napiszą do Ciebie, włączą w zbiórki, wszystko wytłumaczą, wesprą Cię swoim doświadczeniem. To nie jest trudne. Odwagi - pisze na Facebooku.
bEDhkpuR

Na samym końcu natomiast został podany numer do wpłacania datków na rzecz jej fundacji. Pod postem pojawiło się niemal 150 komentarzy. Nie zabrakło słów krytyki.

O ile obrazek ładny, to treść posta już mniej - skomentowała jedna z użytkowniczek.
Wybacz, ale przypisywanie Matce Bożej jakichś narodowych sympatii po prostu ją obraża!... A już sytuacja, gdy jest ze ,,swoim Narodem" w walce z innym, to jakiś absurd!... - pisze inny użytkownik.
bEDhkpuS

Jak widać, Kaja Godek nie zwalnia tempa. Jakie będą jej kolejne ruchy?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDhkpvm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(634)
emeryt
3 miesiące temu
Matka Boska jest matką Boska znanego Siatkarza reprezentanta Polski.
roksana
3 miesiące temu
Em ją coś boli? Może to duże lwiątko to ta Kaja a młode lwiątko to Polacy których "chce uchronić od LGBT" skoro nikt nie wybiera sobie oriet
SAH
3 miesiące temu
I znów te podziały,kiedy to się skończy?!!
bEDhkpvn
Człowiek
3 miesiące temu
To jest nawoływanie do nienawiści! Każdy atak na osobę myślącą, czującą, działającą inaczej niż ta pani, obciąży jej sumienie! JAKIM PRAWEM TA OSOBA SZCZUJE JEDYNYCH LUDZI NA DRUGICH I TO NA DODATEK POD SZTANDAREM MARYI!?!? TO JEST TA CHRZEŚCIJAŃSKA NAUKA? TO JEST TOLERANCJA, MIŁOŚĆ BLIŹNIEGO, WYROZUMIAŁOŚĆ?
Zefel
3 miesiące temu
Jak byście czytali ze zrozumieniem to byście wiedzieli że Bóg nie ma matki bo jest nieskończenie doskonały czyli nie ma początku ani końca poczytajcie Słowo Boże i nie róbcie z mózgu ropy że Maria jest matką Bożą.
oburzona
3 miesiące temu
Godek zbeszczescila wizerunek Maryji i powinna poniesc karę zarówno kościelna jak i świecką!
zorro
3 miesiące temu
30% polakow wierzy ze jezus to tez polak bo przeciez krol polski to musi byc polak..........
Lidka
5 miesięcy temu
Matka Boska zawsze była narodowa we wszystkich objawieniach maryjnych. That's fakt.
taka
5 miesięcy temu
żona, to skarb
Monika
5 miesięcy temu
Ta się znowu musiała uaktywnić aby o trochę spokoju
myza
5 miesięcy temu
A gdzie się podział tatuś jej Muminka?
Obu2
5 miesięcy temu
Gdybym miał milion dolarów, to wolałbym je wrzucić do sedesu i spuścić wodę niż dać tej Pani chociaż grosz
Bb9
5 miesięcy temu
Nie dam nawet 5 groszy
bEDhkpvf
elix
5 miesięcy temu
Od dawna wszystko wskazuje na to , że ta Pni ma jakieś poważne dyficyty , za które wini cały świat ; ale karirę i kasę robi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić