o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Kaja Godek opublikowała wpis o Maryi i LGBT. W komentarzach wrze

627
Podziel się

3 maja Kaja Godek zamieściła post w mediach społecznościowych, który zaczynał się niewinnie - od wspomnienia maryjnego święta. Skończyło się jednak na... nawoływaniu przeciwko środowiskom LGBT. Przy okazji postu Godek dodała do niego także wyjątkowo osobliwą grafikę. Niektórzy nie wiedzą, jak ją interpretować...

Kaja Godek opublikowała wpis o Maryi i LGBT. W komentarzach wrze
(Wikimedia Commons)
bEarkapx

Kaja Godek to znana szerokiemu gronu aktywistka antyaborcyjna. Jej konserwatywne poglądy nieraz dzieliły Polskę.

Tym razem znowu postanowiła pokazać, gdzie jej zdaniem znajduje się miejsce środowisk LGBT. Jakby tego było mało - wbiła im szpilkę chwilę po tym, jak uradowana wspomniała o maryjnym, pokojowym święcie. Nawet katolicy nie byli zachwyceni jej pomysłem połączenia święta Matki Bożej Królowej Polski z zachęcaniem fanów do zbierania podpisów pod ustawą obywatelską #StopLGBT...

Swój post Godek opatrzyła osobliwą grafiką. Grafika przedstawia lwicę, która chroni swoje lwiątko - co ma symbolizować Maryję, chroniącą swoje dzieci, czyli, w według Godek - tylko Polaków? Przynajmniej tak sugeruje grafika i tak niefortunnie niektórzy mogliby ją zinterpretować.

bEarkapz
Kto czuje się jak to małe lwiątko i popychany przez Mamę chce zrobić coś dobrego, tego gorąco zachęcam do włączenia się w zbiórkę podpisów pod ustawą obywatelską #StopLGBT, hamującą h-propagandę [homo-propagandę - przyp. red.] w przestrzeni publicznej. Wystarczy, że zgłosisz się pod tym linkiem: https://lgbtstop.pl/zbieraj-podpisy. Nawet, jeśli robisz to pierwszy raz - nie bój się! Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina zadzwonią lub napiszą do Ciebie, włączą w zbiórki, wszystko wytłumaczą, wesprą Cię swoim doświadczeniem. To nie jest trudne. Odwagi - pisze na Facebooku.
bEarkapF

Na samym końcu natomiast został podany numer do wpłacania datków na rzecz jej fundacji. Pod postem pojawiło się niemal 150 komentarzy. Nie zabrakło słów krytyki.

O ile obrazek ładny, to treść posta już mniej - skomentowała jedna z użytkowniczek.
Wybacz, ale przypisywanie Matce Bożej jakichś narodowych sympatii po prostu ją obraża!... A już sytuacja, gdy jest ze ,,swoim Narodem" w walce z innym, to jakiś absurd!... - pisze inny użytkownik.
bEarkapG

Jak widać, Kaja Godek nie zwalnia tempa. Jakie będą jej kolejne ruchy?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEarkaqa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(627)
Lidka
2 tyg. temu
Matka Boska zawsze była narodowa we wszystkich objawieniach maryjnych. That's fakt.
taka
2 tyg. temu
żona, to skarb
Monika
2 tyg. temu
Ta się znowu musiała uaktywnić aby o trochę spokoju
bEarkaqb
myza
2 tyg. temu
A gdzie się podział tatuś jej Muminka?
Obu2
2 tyg. temu
Gdybym miał milion dolarów, to wolałbym je wrzucić do sedesu i spuścić wodę niż dać tej Pani chociaż grosz
Bb9
2 tyg. temu
Nie dam nawet 5 groszy
elix
2 tyg. temu
Od dawna wszystko wskazuje na to , że ta Pni ma jakieś poważne dyficyty , za które wini cały świat ; ale karirę i kasę robi
Iza
2 tyg. temu
Cóż Pani G jako osoba wierząca jest niestety idealnym przykładem antykatolika który jest bezwzględny, mściwy i bez krzty miłosierdzia. To obraza prawdziwych katolików. Rozumiem, ze każdy ma swoje poglądy ale namawiać do nienawiści? Linczu? Kto tak robi?
heh
2 tyg. temu
Czy Kaja wie, że lwy zabijają "nie swoje" lwiątka? Po to, żeby zapewnić swoim lepsze życie. Czy na tym zdjęciu nie mamy uchwyconej chwili przed?! Przecież Maryja nie była Polką, a ta lwica skrada się od tyłu do Polaków. Co teraz?
Wypier
2 tyg. temu
Zacznijmy zbierać podpisy zeby tak zwana godek została przez Muska wystrzelona na Marsa. Oczywiście bilet w jedną stronę.
heh
2 tyg. temu
Czy Kaja wie, że lwica bzyka się bardzo często, z każdym lepszym lwem, który się nawinie? A potem dziecko nie wiadomo czyje. Hm, pewne analogie się nasuwają...
trryt
2 tyg. temu
To ta, co nosi koronkowe majtki na twarzy? Dzisiaj majtek zapomniała?
heh
2 tyg. temu
Nie jej ktoś powie, że Matka Boska nie była Polką.
bEarkapT
Smutne
2 tyg. temu
Matka boska i inne gusła. Bzdury do kwadratu.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić