aktualizacja 

Czy 2 maja Biedronka jest czynna? Musisz wiedzieć przed zakupami

0

Nie brakuje takich, którzy zastanawiają się, czy 2 maja sklepy sieci Biedronka będą funkcjonować tak, jak w dni powszednie. Czy będzie szansa na zakupy w Biedronce? Znamy odpowiedź na to pytanie.

Czy 2 maja Biedronka jest czynna? Musisz wiedzieć przed zakupami
Biedronka (Google Maps)

Za nami Święto Pracy. 1 maja był dniem ustawowo wolnym, co sprawiło, że sklepy sieci Biedronka były zamknięte.

Czy podobnie będzie 2 maja? Otóż nie. Tym razem klienci Biedronki będą mogli zrobić zakupy w dowolnym sklepie. Przedstawiciele tej sieci zaplanowali bowiem otwarcie swoich punktów w standardowych godzinach.

3 maja przypada natomiast kolejny ważny dzień. Obchodzone będzie wówczas Święto Konstytucji. Polacy znów będą mieć wolne, więc sklepy sieci Biedronka pozostaną zamknięte.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pandemia zmieniła Duty Free na lotniskach. "Pasażerowie kupują dla siebie, nie na prezent"

Ci, którzy chcą zrobić zakupy w Biedronce, mogą zatem ruszyć do sklepu w dniu 2 maja. Można oczywiście też poczekać do 4 maja.

Uwaga! Klienci powinni pamiętać, że godziny otwarcia konkretnych Biedronek często różnią się od siebie w zależności od lokalizacji. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasz sklep będzie otwarty, gdy wybierzemy się na zakupy, warto dodatkowo sprawdzić te informacje na stronie internetowej sieci - zauważa eska.pl.

Czy 7 maja to niedziela handlowa?

30 kwietnia mieliśmy niedzielę handlową. Czy podobnie będzie 7 maja? Otóż nie. Tym razem nie będzie szans na zakupy w najpopularniejszych sklepach, takich jak choćby Biedronka.

Warto więc przypomnieć, gdzie zrobimy zakupy w niedzielę niehandlową. Otwarte pozostaną oczywiście duże stacje paliw czy też małe sklepiki osiedlowe. Zazwyczaj w niedziele niehandlowe funkcjonują też Żabki.

Godziny otwarcia sklepów osiedlowych w niedzielę niehandlową mogą się różnić od tych, które obowiązują w pozostałe dni. Od poniedziałku do soboty Żabka jest czynna od 6:00 do 23:00, natomiast w niedziele niehandlowe niektóre punkty otwarte są krócej - od 11:00 do 20:00, a inne dłużej - od 10:00 do 22:00. Niewątpliwie warto mieć to na uwadze. Wybierając się do danego sklepu, lepiej upewnić się, czy na pewno jest on czynny.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić