Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Eurojackpot. Padła główna wygrana. Wielką kasę zgarnął Niemiec!

16
Podziel się

W piątkowym losowaniu Eurojackpot padła główna wygrana. Szczęśliwiec z Niemiec zgarnął aż... 90 milionów euro! Dużo pieniędzy wywalczył też jeden z polskich graczy.

Eurojackpot. Padła główna wygrana. Wielką kasę zgarnął Niemiec!
Euro Jackpot (Getty Images)
bEUqPVIR

W piątkowym losowaniu Eurojackpot padła główna wygrana. Szczęśliwcem okazał się gracz z Niemiec. Wygrał aż 90 milionów euro.

Szczęśliwe okazały się następujące liczby: 15, 26, 35, 37, 43, a także 3 i 8.

bEUqPVIT

Sporo radości pojawiło się w jednym z polskich domów. Wszystko za sprawą tego, że jeden z graczy z naszego kraju sięgnął po wygraną trzeciego stopnia, która wyniosła przeszło 1,1 mln zł.

Czym jest Eurojackpot?

Eurojackpot jest losowaniem, w którym można wziąć udział w wielu krajach europejskich. Loteria ruszyła w 2012 roku, a Polska dołączyła do niej pięć lat później.

bEUqPVIZ

Jeden zakład kosztuje 12,50 zł. By wziąć udział w loterii, należy wytypować 5 z 50 liczb, a także 2 z 10 liczb. Jeżeli ktoś nie chce samodzielnie wskazywać liczb, to może poprosić o ich wytypowanie przez system.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUqPVJu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
Marek
6 miesięcy temu
Fajnie by było zgarnąć taką kasę :D Chociaż i tak nie mam co narzekać, bo wczoraj w Larry the Leprechaun w kasynie online zgarnąłem prawie pięć tysi, więc i tak jest dobrze ;)
marti0ha
6 miesięcy temu
Wszystkie gry są ustawiane a kule namagnetyzowane.Mają wpaść konkretne kule. W dużym lotku 20-30 lat temu za każdym losowaniem wygrywało klika osób przy dużo mniejszej dostępności do punktów lotto. A teraz ciągle kumulacje... Ale w jackpota to ciągle Niemcy najwyższe kumulacje zgarniają.To pewnie nawet nie prywatna osoba...
Petern
6 miesięcy temu
W Niemczech bardzo dużo ludzi gra , to i wygranych jest więcej. Prawie wszyscy moi koledzy z pracy grają , przez internet .
bEUqPVJv
Roobert
6 miesięcy temu
Możesz w Niemczech też grać i nie narzekaj ze tylko niemiaszki wygrywają ją też wygralem🙂
Sam
6 miesięcy temu
Gott mit uns!
Olo
6 miesięcy temu
Ilu niemiaszków wygrało przez ostatnie pięć lat? Gdzie jest największa kopalnia odkrywkowa, węgla brunatnego? Kto najwięcej w Europie, zatruwa środowisko? Kto rozpętał drugą wojnę światową? A kto zaczyna być to oskarżany?......Tak tylko pytam?!
Hahaha
6 miesięcy temu
Nie wiadomo czy Niemiec, a może był to Polak mieszkający lub pracujący w Niemczech :)
Milioner
6 miesięcy temu
Znowu fryc, trochę to dziwne. !
omi
6 miesięcy temu
muszę się pochwalić, że mnie też się powiodło, 35,60zł! Teraz to sobie życie ułożę!
Tex
6 miesięcy temu
Bo to jest germanjackpot, w tą grę praktycznie tylko niemcy wygrywają. Najważniejsze w Polsce, że totalizator zarabia, gracze są nieważni.
Jaja
6 miesięcy temu
Normalnie kosztuje 2€,ale u nas z...e muszą brać 3€.
Barbados
6 miesięcy temu
Ostatni raz zagrałę jak czytałę ze padła gówna wygrana to nie czytając do konica odrazu wiedziałę ze padła w Niemczech te wygrane według mnie są sfigowane zawsze potężna wygrana trafia właśnie tam i odczasu do czasu pare ochłapów dadzą wygrać państwą satelickim, kto nie wierzy niech sprawdzi gdzie padają gówne wygrane.
Napiszcie
6 miesięcy temu
prawdę ,to Polak przebywający czasowo w Niemczech
bEUqPVJn
Wilk
6 miesięcy temu
Głowne wygrane zawsze Niemcy raz na rok mniejsza kumulacje zgarnie ktos inny
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić