o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
PAS
|

Jest projekt ustawy kolejnego 500+. Tym razem dla seniorów

59
Podziel się

Senator Marek Borowski z Koalicji Obywatelskiej proponuje, by przyznać 500 zł nie tylko dzieciom, lecz także seniorom. Pieniądze miałyby wesprzeć branżę turystyczną po wakacjach, gdy uczniowie wrócą do szkół.

Jest projekt ustawy kolejnego 500+. Tym razem dla seniorów
500+ dla seniorów? To możliwe. Pieniądze mogliby wykorzystać do 31 marca 2022 r. (money.pl, Rafał Parczewski)
bEEaSiBh

Polski Bon Turystyczny nie tylko dla dzieci do 18. roku życia, lecz także dla seniorów? Jest na to szansa. Projekt ustawy w tej sprawie złożył senator KO Marek Borowski.

Jak przekonuje, korzyść z tego miałyby dwie strony. Seniorzy, którzy mogliby wyrwać się z domów po wielomiesięcznych lockdownach, oraz hotelarze, którzy mogliby liczyć na klientów także po sezonie wakacyjnym.

bEEaSiBj
Rodziny czekają na wakacje i wtedy będą realizować bony. Od września ruch turystyczny jednak bardzo osłabnie, a branża nie zdąży się odbudować. Przyznanie takiego bonu emerytom i rencistom przysłużyłoby się i firmom, i seniorom - mówi marszałek Borowski cytowany przez "Fakt".

Według projektu ustawy każda osoba, która pobiera emeryturę czy rentę, mogłaby skorzystać z 500 zł na wypoczynek w Polsce. Bon byłby możliwy do wykorzystania do 31 marca 2022 r.

Czy prawo wejdzie w życie? Wszystko w rękach Zjednoczonej Prawicy, która musiałaby wznieść się ponad partyjne podziały, żeby poprzeć projekt polityka Koalicji Obywatelskiej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEaSiBK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(59)
KOmorowski
4 miesiące temu
płacił POdwujnie zagłosy i tak przegrał
dyrektor szko...
4 miesiące temu
Borowski to ''se'' może obiecywać...
Emerytka
4 miesiące temu
Rycze ze śmiechu, kiedy czytam te wypowiedzi. Oczywiście znów opozycja się wścieka, bo piszą to wszystko wściekli zwolennicy PO, czyli nieudacznicy uwielbiający "swoją partię" takich samych nieudaczników. A seniorzy się cieszą, bo na pewno skorzystają i bedzie ich stać chociażby na kilkudniowy wypoczynek gdzieś nad morzem, albo w górach. Tak, tak "kochane" PO, teraz jest coś dla ludzi, a nie dla "swoich" według waszego hasła "Im w Polsce gorzej - tym lepiej" A gów... czyli a guzik.
bEEaSiBL
Mis
4 miesiące temu
Uczyłem się 3/4 swojego życia i nadal się uczę zarabiam około 10 tys zł na rękę. Nic nie dostaje od Państwa nic, tylko mi zabierają, dajcie wszystkim po 100 tys a co tam 10.pr Polaków zarobi na resztę pasożytów
PRAWDA!
4 miesiące temu
Jak pis powie, że coś obieca to .....powie ...
ip123
4 miesiące temu
Czyżby "szły wybory na 10 października...bitwa pod Lenino?
Czy nie tak?
4 miesiące temu
Więcej rozdawajcie, to inflacja zeżre nawet przyzwoite emerytury.
Halina emeryt...
4 miesiące temu
tak tak emeryci i renciści pojada na wycieczki od jesieni do wiosny w płaszczach , pod parasolem a zimą w czapach futrach kozakach, na chodnikach może się przewrócą i połamią stare gnaty.... fajnie będzie przecież to aż 500 zł rozrywka na całego,latem nie wymoczycie starych kości w basenach bo będą zapchane przez prawie nagie paniusie i rozwydrzone wrzeszczące dzieciaki.... trzymajcie się.
emerytka
4 miesiące temu
Wy lepiej nie zabierajcie emerytom skladki zdrowotnej! Walić wczasy-tyle lat nigdzie nie bylam i żyję!
Ślązak
4 miesiące temu
Może obiecywać tak jak PiS obiecuje. Chętnie banda Kaczyńskiego rozdaje publiczne pieniądze. Coraz większy dług Polski a ceny codziennie wyższe. Won PiS komuniści z tego kraju.
Swojak
4 miesiące temu
Czasy łuczniku Ów się zakończyły 😰🐓Czas na konkrety np podatki od wypracowanych diet jakoś to są żółto wam to kamraci idie
MzP
4 miesiące temu
Pan Borowski to może sobie darować i Niderlandy.
Emeryt
4 miesiące temu
jako emeryci wraz z żoną z pewnością pojedziemy nad morze . mamy tylko 600 km do pokonania nasmarujemy rowery zrobimy kanapki i herbatę do termosu. Nad Bałtykiem prześpimy się dwie noce zjemy tam sobie 2 x po smażonej rybce i wrócimy tylko gorzej bo nie mamy w piwnicy węgla na zimę od września. takie pierdy puszcza "lewicowy" senator. Polska Lewica jest kawiorowa i tak samo oderwana od życia jak tzw Prawica
bEEaSiBD
nnc
4 miesiące temu
Rozdajmy wszystko po co pracowac...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić