Kalendarz na 2022 rok. Hit polskiego internetu od spółdzielni mleczarskiej

1

Kalendarz spółdzielni mleczarskiej z Kamiennej Góry po raz kolejny okazał się absolutnym hitem sieci. Autoironiczne grafiki chwyciły za serca polskich internautów.

Kalendarz na 2022 rok. Hit polskiego internetu od spółdzielni mleczarskiej
Internauci po raz kolejny zachwycili się kalendarzem (Facebook, Google Maps)

Spółdzielnia Mleczarska "Kamos" działa od 1945 roku. Przez wiele lat produkowania swoich wyrobów nie zdobyła tak ogromnej popularności, jak za sprawą ruchu marketingowego z zeszłego roku. 27 listopada 2020 roku światło dzienne ujrzał najnowszy kalendarz sygnowany logiem zrzeszenia, który przyniósł mu ogólnopolski rozgłos. Post w mediach społecznościowych dotarł do ponad miliona odbiorców.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kalendarz został stworzony w bardzo ironiczny sposób. Autorzy okazali się nieprzewidywalni i nie umieścili w nim wielkich zdjęć pięknie wyeksponowanych produktów. Główne role zostały obsadzone przez często komicznie przedstawione zwierzęta, a wyroby zajęły drugi plan. Nietypowe podejście zdobyło serca polskich internautów. Humorystyczny projekt niespodziewanie stał się najpopularniejszym kalendarzem polskiego internetu.

Po ubiegłorocznym sukcesie spółdzielnia postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom internautów. 8 listopada na jej fanpage'u na Facebooku pojawiła się kolejna odsłona kultowego kalendarzu. Po raz kolejny nie zabrakło zwierząt w komicznych przebraniach. Autorzy zachowali stylistykę z poprzedniego roku i zrezygnowali z nadmiernego profesjonalizmu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Internauci wniebowzięci

Stworzenie kolejnej edycji kalendarza okazało się strzałem w dziesiątkę. Spółdzielnia po raz kolejny trafiła w gusta internautów, a o sprawie zrobiło się głośno w całym polskim internecie. Wśród wielu komentujących nie brakowało osób, które nie mogą doczekać się zakupu wyjątkowego kalendarza. Ten będzie można nabyć za kilka dni zarówno stacjonarnie jak i online.

Biorę bez dwóch zdań! Czekamy na link do sprzedaży! - skomentował internauta.
Jest jeszcze lepszy niż 2021, na wesoło i chyba nikt nie będzie doszukiwał się podtekstów politycznych - pochwalił komentujący.
Zobacz także: Dosadna riposta z PiS na słowa Tuska
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić