aktualizacja 

Kaufland rozdaje samochody. Świąteczna loteria z nagrodami

6

W Kauflandzie idą na całość. W świątecznej loterii sieć marketów przygotowała aż 1400 nagród - w tym trzy auta. Co trzeba zrobić, żeby wygrać nowy samochód? Wyjaśniamy. Nie trzeba mieć żadnych specjalnych talentów.

Kaufland rozdaje samochody. Świąteczna loteria z nagrodami
Kaufland rozdaje auta! (Adobe Stock, ©Postmodern Studio - stock.adobe.com)

A może tak nowe auto pod choinkę? Jest na to szansa. Sieć Kaufland dla wszystkich, którzy zrobią zakupy z kartą PAYBACK w okresie od 1 do 24 grudnia, przygotował świąteczną loterię. Na szczęśliwców czekają m.in. trzy samochody, karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach sieci, karty paliwowe czy też bilety do kina. Kaufland rozda ponad 1400 nagród.

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć nagrody? Po każdych zakupach z kartą PAYBACK klient otrzyma wraz z paragonem swój szczęśliwy los, dający szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Wystarczy otworzyć okienko i sprawdzić, co kryje się w środku – 1400 losów to szansa na atrakcyjne nagrody. W każdym losie na klientów będą czekać też kupony, które umożliwią zebranie dodatkowych punktów PAYBACK podczas kolejnych zakupów w sklepach Kaufland lub na stacjach BP. W razie wygranej w loterii należy zachować papierowy los, który wraz z kartą PAYBACK będzie niezbędny do odbioru nagrody.

Kaufland obdaruje klientów prezentami. Na zwycięzców czekają m.in. trzy samochody, podwójne bilety na seans w Multikinie, karty paliwowe na stacje BP, a także karty podarunkowe do wykorzystania w sieci Kaufland oraz bony do PSB Mrówka. Czy loteria osłodzi klientom sieci galopującą inflację? Tego nie wiemy, ale taki nowy samochód to fajny bonus na koniec roku.

Zobacz także: Rząd naciska? Prezes URE o podwyżkach cen energii
Autor: KRWL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić