o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac.
Anna Piątkowska-Borek
|

Kim jest Paweł Tanajno, który kandyduje na Prezydenta RP? Ma znaną firmę

2
Podziel się

Paweł Tanajno to jeden z 11 kandydatów na Prezydenta RP. Kim jest Paweł Tanajno? I jaki ma program? Kandydat wziął udział w debacie w TVP.

Kim jest Paweł Tanajno, który kandyduje na Prezydenta RP? Ma znaną firmę
Paweł Tanajno, kandydat na Prezydenta RP (Getty Images)
bDXTQoDF

Paweł Tanajno kandyduje na Prezydenta RP w wyborach 2020. Podobnie jak 10 pozostałych kandydatów wziął udział w debacie prezydenckiej, która odbyła się 17 czerwca w TVP.

Wybory 2020. Kim jest Paweł Tanajno?

45-letni Paweł Tanajno pochodzi z Warszawy. W wyborach na prezydenta startuje już po raz drugi. Jest przedsiębiorcą i działaczem. Działalność gospodarczą Paweł Tanajno rozpoczął od sieci sklepów komputerowych Sferis. W 2006 roku został członkiem zarządu fundacji Nie Troszczcie Się, a w 2011 roku wspólnikiem i członkiem zarządu spółek Netwit.pl i lam4U.pl.

bDXTQoDH

Paweł Tanajno nie należy do żadnej partii politycznej. Jak sam podkreśla, prezydent powinien być bezpartyjny, czyli nie powinien wywodzić się z żadnej partii politycznej. Kandydat na Prezydenta RP ma się kierować dobrem obywateli, a nie interesem partii politycznej.

Paweł Tanajno - program wyborczy

Paweł Tanajno zapowiada, że najważniejsze dla niego sa trzy główne wartości: wolność dla obywateli, przedsiębiorczość i suwerenność. Kandydat na Prezydenta RP zamierza obniżyć podatki, ukrócić urzędnicze patologie, poprawić wizerunek Polski za granicą i zapewnić dobrobyt obywatelom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXTQoEi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
po co
11 miesięcy temu
a jakubiak stracił nasze poparcie za popieranie tanajno którego traktujemy jako człowieka który nie sprawdza się jako przedsiębiorca to zadymiarz przez niego są ludzie karani a on jak to on chodzi sobie a inni,,,,,
....
11 miesięcy temu
Czemu zachowuje się jak "tyłobiorca", nie jak przedsiębiorca?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić