Kupił zdrapkę za 5 złotych. Wygrał 200 tys. zł

74

Wielkie szczęście uśmiechnęło się do gracza z Poznania. Mieszkaniec tego miasta kupił zdrapkę za 5 złotych. Ku jego zaskoczeniu, wygrał aż 200 tys. złotych.

Kupił zdrapkę za 5 złotych. Wygrał 200 tys. zł
Padła główna wygrana w zdrapce "Różowy diament". (Materiały prasowe)

Zdrapki Lotto wciąż cieszą się dużą popularnością. Od 1999 roku na graczy czeka bogata oferta zdrapek. Na oficjalnej stronie lotto.pl czytamy, że ceny za zdrapki zaczynają się już od złotówki, a do wygrania są nawet miliony złotych.

Od 1999 roku, czyli już ponad 20 lat czeka dla Was bogata oferta Zdrapek, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. W ofercie mamy Zdrapki na każdą kieszeń i na każdą okazję, a ich ceny zaczynają się już od złotówki! W ponad 45 różnych Zdrapkach dostępnych jednocześnie w sprzedaży, czekają na Ciebie miliony do wygrania! - podkreśla Lotto.

Szczęśliwa Zdrapka

27 listopada okazał się szczęśliwy dla jednego gracza z Poznania. Wygrana padła w kolekturze Lotto przy ulicy Stanisława Matyi 2, na terenie Galerii Avenidy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy duchowni w Polsce powinni mieć stałą, z góry ustaloną pensję? Sonda uliczna

Szczęśliwiec kupił zdrapkę "Różowy diament" za 5 złotych. Okazało się, że była to wymarzona zdrapka, w której ktoś wygrał aż 200 tysięcy złotych.

W zdrapce "Różowy diament" jest do wygrania: 3 główne wygrane po 200 tys. zł, 6 wygranych II stopnia po 7 tys. zł, 300 wygranych III stopnia po 400 zł oraz wygrane niższych stopni. Jak informuje Lotto, pula na wygrane wynosi 17 247 000 zł, a szansa na wygranie jakiejkolwiek wygranej wnosi aż 1:3,90.

To nie jedyna wysoka wygrana w regonie w ostatnich dnia. W miniony piątek gracz z Międzychodu wygrał 36 tys. zł w "Szczęśliwych liniach". Tego samego dnia szczęście uśmiechnęło się do innego gracza z Obornik, gdzie padła wygrana w wysokości 140 tys. zł w "Extra liniach".

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić