oprac. Kamil Różycki| 

Kupiła tajemniczą paletę za grosze. Zaskakujące, co w niej znalazła

12

Emily Canham z Londynu to popularna brytyjska influencerka, która na co dzień pokazuje swoje życie. Jakiś czas temu na jej kanale YouTube pojawił się jednak nieco inny film. Kobieta pochwaliła się zakupem tajemniczej palety. Aż trudno uwierzyć, co było w środku.

Kupiła tajemniczą paletę za grosze. Zaskakujące, co w niej znalazła
Kupiła tajemniczą paletę za grosze. Zaskakujące, co w niej znalazła (YouTube, Emily Canham)

Filmy, na których popularni influencerzy kupują w ciemno, a następnie otwierają wielkie tajemnicze palety, stają się prawdziwym hitem internetu.

Udział w zabawie wzięła m.in. Emily Canham z Londynu. Kobieta na jednym ze swoich filmów pokazała paletę pochodzącą ze zwrotów, którą kupiła na jednej z aukcji za około 620 zł.

Jak się później okazało, nie był to pierwszy raz, kiedy kobieta dokonywała podobnych zakupów. Do tej pory każdy z nich kończył się ogromnym sukcesem, więc nic dziwnego, że i w tym przypadku fani byli bardzo ciekawi, co udało się kupić Emily.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Prezent dla nauczyciela na koniec roku? Zapytaliśmy Polaków, co o tym sądzą

To, co znalazła w środku bardzo ją zaskoczyło

Chwilę przed otwarciem kartonu Emily nie kryła swojego zdenerwowania. Jak się okazało, było ono niepotrzebne, ponieważ już pierwszym wyciągniętym przedmiotem była lokówka do włosów o wartości ponad 850 zł.

W całym kartonie znalazła kilkadziesiąt sztuk różnego rodzaju sprzętu AGD. W tym żelazko za około 600 zł, a także ekspres do kawy, który ostatecznie sprzedała na swojej stronie internetowej za około 500 zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: I bought a MYSTERY returns pallet.. UNBOXING 📦🫣

Ostatecznie po sprawdzeniu cen wszystkich rzeczy wyszło, że wartość tajemniczej palety wyniosła ponad 7500 zł. Tym samym po odliczeniu kosztów Brytyjka zarobiła niemal 6900 zł.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić