Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

"Mój nauczyciel jest gejem". Sprawdziliśmy, czy Polacy chcieliby to usłyszeć od dzieci

55
Podziel się:

W ostatnim czasie głośno jest o coming outach nauczycieli. W związku z tym zapytaliśmy Polaków, czy orientacja seksualna nauczycieli ma dla nich znaczenie. Oto wyniki badania przeprowadzonego na panelu Ariadna dla o2.pl.

"Mój nauczyciel jest gejem". Sprawdziliśmy, czy Polacy chcieliby to usłyszeć od dzieci
(East News)

Sprawdziliśmy, co Polacy myślą o orientacji seksualnej nauczycieli. Większość badanych odpowiedziało, że jest przeciwna, by nauczyciele w szkołach publicznych w ogóle ją ujawniali. Natomiast prawie co piąty badany nie miał na ten temat zdania.

Odpowiedzi w badaniu różnią się w zależności od poglądów politycznych. Wśród zwolenników PO i PiS zauważyć można było, że to wśród tych pierwszych więcej jest przeciwników ujawniania orientacji przez nauczycieli.

Co trzeci Polak nie chce, by homoseksualni nauczyciele pracowali w szkołach. Tak wynika z badania przeprowadzonego dla o2.pl. Zdania na ten temat nie miało jednak 27 proc. badanych.

Badanie przeprowadzono na ogólnopolskiej próbie liczącej 1060 osób, dobranej z panelu Ariadna. Zrealizowano je pomiędzy 12 a 15 października 2018 przy wykorzystaniu metody CAWI.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(55)
Ziggi
4 lata temu
A co bys zrobil czlowieku, jezeli taki gej by dotykal twoje dziecko w klasie przy innych uczniach? Facet gej byl tal nachalny do chlopcow w klasie ze juz wszyscy mieli go dosc. Ale dyrektor szkoly nie widzial problemu. I co w dalszym ciagu Tobie to by nie przeszkadzalo ?
Atha
4 lata temu
Co mnie obchodzi, jakiej orientacji jest nauczyciel? Przepraszam bardzo, ale jest zatrudniony w innym celu niż seksualny o_O Co to w ogóle za poronione pytania? Ani mnie nie obchodzi, jajek jest probacji, ani czy ma proste zęby, obchodzi mnie czy jest kompetentny, dobrze uczy i dzieci mają do niego szacunek. Co jeszcze? Sprzątaczki będą zatrudniać pod kątem znajomości historii zamiast dokładności sprzątania? Kucharzy pod kątem koloru skóry zamiast tego, czy dobrze gotuje? Weźcie się puknijcie.
we
4 lata temu
CZY TA INFORMACJA JEST UCZNIOM NIEZBĘDNA??
hubert
4 lata temu
zero tolerancji w naszym kraju
hihi
4 lata temu
każdy człowiek ma prawo żyć zgodnie ze swoją orientacją seksualną i do niego należy wybór zawodu.
Kaska
4 lata temu
Co za tupet?! Moze leoiej zajrzyjcie nauczycielom w portfel. Tak szanujecie nauczycieli ze baba wystawiajaca bulki na sprzedaz w biedronce zarabia lepiej niz nauczyciel Waszych dzieci. Kiepsko to wyglada..
babcia
4 lata temu
prezydent pewnego miasta ,tez jest geyem..osoba publiczna,w związku,mowi o tym bez zenady,i co..nikt nie ma nic przeciw??..należy dzieci uswiadamiac w każdym temacie...gey--nie znaczy pedofil i etc...ogarnij się narodzie....nie powtarzajcie bzdur ,które glosi owsik..robta i mowta co chceta...a gdyby wasze dziecko byłoby innej orientacji??!!..trochę otworzcie swoje mozgi...
j22
4 lata temu
Z filmu Kler wynika że tylko księża są pedofilami. Nauczyciele, wojskowi, sędziowie, prawnicy, aktorzy wszędzie są pedofile
janusz
4 lata temu
jak ktoś nie rozumie różnicy między tzw pedałem a pedofilem to powinien dalej nauki pobierać niekoniecznie na lekcjach religii! niejeden został wyedukowany przez homoseksualnego nauczyciela i nawet o tym nie wie! nauczyciel ma uczyć, mieć autorytet a reszta oprócz pedofilii nie ma znaczenia! może być nawet mańkutem!
Jiu
4 lata temu
Żydzi = pedały rowerowe
Jlj
4 lata temu
Zdecydowanie nie. Badania pokazały że wśród homo 30% ma skłonności pedofilskie. Dziękuję za uwagę.
Max
4 lata temu
Tak kretyńskiego badania jeszcze nie widziałem.
smieszek
4 lata temu
Uwaga dla tych co się jeszcze nie kapnęli to są informacje wyborcze podawane na bieżąco :) czerwone pis niebieskie PO a szare to obecna frekwencja xD
nhmn
4 lata temu
nie powinni ujawniać heteroseksualnej. To bardziej szkodliwe. Z nauczycielem, nauczycielką to nie temat. Natomiast podział i oznaki płci? W mojej szkole nie było podziału na niebieski i różowy i bylem szczęśliwy. Rożnie(!) to w rożnych krajach wygląda, islamskich, USA, Turcji. I kot*- sweter w serek oznacza geja, nie. Co przejęły dziewczyny, fryzury, chłopcy porzucili.Fajne są koniki pony i fajne jest bycie chłopcem(dziewczyną).
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić