Nie chce ci się myć okien i sprzątać domu? Żaden problem. Wystarczy zapłacić

122

Niebawem rozpoczną się wiosenne porządki połączone z przygotowaniami do Wielkanocy. Niektórzy strasznie nie lubią takich domowych prac. W żmudnych obowiązkach można poszukać wyręczenia. Oczywiście nie za darmo.

Nie chce ci się myć okien i sprzątać domu? Żaden problem. Wystarczy zapłacić
Mycie okien (Getty Images, © Flavia Morlachetti)

Już pod koniec marca Polacy będą obchodzić Wielkanoc 2024. Celebrowanie tego święta tradycyjnie poprzedzą prace domowe połączone z wiosennymi porządkami.

Niekiedy jednak nie możemy lub po prostu nie chcemy robić tego we własnym zakresie. W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy. Nie brakuje firm czy też indywidualnych osób, które dorabiają poprzez wykonywanie prac porządkowych.

W sieci aż roi się od ogłoszeń od osób sprzątających m.in. domy. Zazwyczaj osoby oferujące tego typu usługi zastrzegają sobie, że opłata jest uzależniona od wielkości domu i stanu zabrudzenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Prokop chciał odejść z "Dzień dobry TVN". Mówi, dlaczego

Są też takie panie, które informują, że nie sprzątają na godziny. Koszt rozprawienia się z nieładem wyznaczają natomiast po wstępnych oględzinach.

Posprzątam szybko i dokładnie, w tym umyję okna, poprasuję, jeśli trzeba - pisze kobieta z województwa mazowieckiego, informując o tym, że jej wyjściowa stawka to 30 zł za godzinę pracy (cyt. za "Strefa Biznesu").

Inna pani, z województwa śląskiego, oferuje m.in. mycie okien i sprzątanie domów czy mieszkań. Gwarantuje, że solidnie wykonuje swoją pracę. Koszt takiej usługi rozpoczyna się od 25 zł za godzinę.

Ile kosztuje mycie okien i wiosenne porządki?

Wspomniany serwis przeanalizował opłaty za mycie okien i inne wiosenne porządki. Niższej stawki niż 25 zł/godz. nie znaleziono. Najwyższą opłatę namierzono zaś w woj. śląskim.

Zapewniam mycie okien, sprzątanie mieszkań. Zlecenia mogą być cykliczne lub jednorazowe - wynika z kolejnego ogłoszenia. Cena w nim podana to 40 zł/godz. - napisano.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić