Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Niedziele handlowe 2022. Czy 10 kwietnia to niedziela handlowa?

10
Podziel się:

W 2022 roku przewidziano siedem niedziel handlowych. Czy jedna z nich wypada 10 kwietnia? Odpowiadamy, czy sklepy będą otwarte w Niedzielę Palmową, 10.04.2022. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Niedziele handlowe 2022. Czy 10 kwietnia to niedziela handlowa?
Niedziela handlowa 2022 (Pixabay)

Niedziela handlowa 10.04.2022. Czy wszystkie sklepy będą otwarte?

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Już 17 kwietnia Polacy będą celebrować bardzo ważne święto dla wszystkich katolików. Tydzień wcześniej przypada Niedziela Palmowa. Dla klientów, którzy zamierzają tego dnia uzupełnić zapasy, mamy dobre informacje. Najbliższa niedziela 10 kwietnia 2022 roku to niedziela handlowa. Można zatem pokusić się o zakupy wielkanocne.

10 kwietnia 2022 roku otwarte będą wszystkie sklepy. Zakupy zrobisz zatem w popularnych dużych marketach, m.in. w Biedronce, Lidlu, Kauflandzie czy Dino. Jest z czego wybierać.

Niedziele handlowe 2022. Kalendarz niedziel handlowych

Przed nami dopiero druga niedziela handlowa w 2022 roku. Poprzednia wypadła pod koniec stycznia.

Warto zauważyć, że na trzecią niedzielę handlową 2022 nie trzeba będzie tak długo czekać. Przypada ona krótko po Wielkanocy. Wykaz niedziel handlowych w trwającym roku przedstawiamy poniżej.

  • 30 stycznia
  • 10 kwietnia
  • 24 kwietnia
  • 26 czerwca
  • 28 sierpnia
  • 11 grudnia
  • 18 grudnia
Zobacz także: Rekordowo wysokie stopy procentowe. "Nie jestem w stanie powiedzieć, gdzie ten sufit będzie"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
BISKUP SASIN
2 miesiące temu
Genialny. k. artykuł
Cywilizowany
3 miesiące temu
niedługo z powodu gigantycznej podwyżce węgla niektóre rodziny będą marznąć bo nie będzie ich stać na opał, ale ważne, że będziemy marznąć w duchu prawdziwie katolickim. Oraz z powodu infalcji i podatków, które pis mnoży na potęgę Polacy umrą z głodu a potem będą pod zaborem rosyjskim u Putina i polski na mapie nie będzie ale za to będzie wszystko w duchu konserwatywno katolickim! Wartości dla pisu, konfederacji i środowisk prawicowo religijnych są najważniejsze, zwłaszcza te, które Polska przyjęła pod przymusem i groźbą wojny! Polska przyjęła chrzest pod przymusem i groźbą wojny! Polska prawica czepia się jej, że Unia Europejska narzuca Polsce wartości i jednocześnie prawica chroni wiarę i ideologię narzuconą nam przez te same państwa!
Rozum
3 miesiące temu
Ponad 163 miliardy euro - tyle pieniędzy przez 15 lat Polska dostała z Unii Europejskiej (UE). W tym samym czasie do unijnego budżetu wpłaciliśmy 53 miliardy. Zestawienie transferów pieniędzy między Polską a Unią Europejską (od maja 2004 r. do końca marca 2019 r.) opublikowało na swojej stronie internetowej Ministerstwo Finansów Do momentu wstrzymania dotacji Polska wzięła od Unii Europejskiej aż 181 miliardów euro. Unia Europejska uzależnia dotacje od przestrzegania wartości Unii Europejskiej! Lewica jest tą partią w Polsce, która najbardziej podziela unijne wartości a od unijnych wartości uzależnione są dotacje a od unijnych dotacji zależna jest Polska i los każdego Polaka! Dzięki unijnym dotacjom : wiele polskich zabytków zostało poddane renowacji (np osiedle księży młyn w Łodzi), wiele przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych powstało i rozwinęło się dzięki unijnym dotacjom, dzięki unijnym dotacjom wiele polskich szkół zostało wyremontowanych i z unijnych dotacji kupiono wiele laptopów do szkół. Bądźmy rozsądni. Jak lewica wygra wybory to znowu będziemy mieli dotacje oraz otrzymamy jeszcze więcej dotacji niż kiedykolwiek, Polska całkowicie lub częściowo wyjdzie z kryzysu WYWOŁANEGO wybrykami pis (i innymi czynnkinami), zakończy się wojna polsko Polska, Polska będzie miała sojuszników, Polska będzie pogodzona z NATO oraz z Unią Europejską Stanami Zjednoczonymi i całym zachodem. Ukraina PODZIELA UNIJNE i zachodnie WARTOŚCI A Unia Europejska i zachód uzależniają wsparcie militarne, finansowe, gospodarcze, humanitarne itd właśnie od przestrzegania ich zachodnich wartości! I między innymi dlatego cała unia Europejska oraz zachód stoją po stronie Ukrainy!
Haha
3 miesiące temu
I dobrze. Wolne niedziele, wolne soboty. Niedługo na kilkanaście samoobsługowych kas będzie jeden pracownik i wszystkie dni w tygodniu będziecie mieli wolne
Dojna zmiana
3 miesiące temu
Pracowałem na kasie w weekendy i mogłem sobie dzięki temu na studia zarobić. Teraz nikt nie chce studentów bo nawet swoich pracowników etatowych musieli pozwalając dzięki wolnym niedzielom. Brawo dojna zmiano.
Baszmak
3 miesiące temu
Miedwiediew mówi, że sankcje nałożone przez zachód są nie legalne. A ja się go pytam czy wojna jest legalna, czy używanie broni kasetowej jest legalne. Czy kracieże są legalne. Mordowanie cywilów, gwałty? A on się obraził na sankcje. Co za idiota.
Szydera
3 miesiące temu
#45633 Wiec urzedy banki kuratoria szkoly wyzsze rozumiem ze funcjonuja? Tak samo jak wiekszosc infolinii i cokolwoek do zalatwienia idzie zrobic w sobote popoludniu albo w ndz? Ksiegowe i inne biurwy rozumiem do pracy chodza? Powidzenia jak bedziesz brac UŻ zeby cos z nimi zalatwic albo milego dnia spedzonego w wydziale komunikacji przy rejestracji auta:) bez sklepu w ndz idzie sie obejsc ale zeby tracic wolne w pracy na glupie latanie po urzedach to juz trzeba godnosci nie miec a zycia zeby sklep otwarty caly tydzien 6-22 albo 23 musiec w niedziele jeszcze palmowa odwiedzac nie mowiac juz o kalectwoe organizacji wlasnego zycia o smoac mi sie z was chce wezcie sobie na sam poczatek ze soba stopeeran bo sie zejs...ie tymi niedzielami :)
Gdzie gryka
3 miesiące temu
Ilu Polaków z Ukrainy przyjęto do Polski jako uciekinierów wojennych ? Nigdzie się tego nie szacuje a jednak zdaje się że sporo jest takich którzy chcieli by wrócić na * ojczyzny łono *
Gdzie gryka
3 miesiące temu
Ilu Polaków z Ukrainy przyjęto do Polski jako uciekinierów wojennych ? Nigdzie się tego nie szacuje a jednak zdaje się że sporo jest takich którzy chcieli by wrócić na * ojczyzny łono *
A co tam
3 miesiące temu
Gospodarka i tak już leży i kwiczy a oni jeszcze chcą po niej poskakać... Poza tym nie rozumiem dlaczego pracownicy handlu są uprzywilejowani. Zamknąć wszystko w niedzielę.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić