Nowy produkt w McDonald's. Ludzie będą się ustawiać w kolejkach

11

McDonald's nieustannie stara się wprowadzać różne rozwiązania, które mają na celu przyciągnięcie jak największej liczby klientów. Najnowsza propozycja z pewnością ucieszy najmłodszych.

Nowy produkt w McDonald's. Ludzie będą się ustawiać w kolejkach
McDonald's (Getty Images)

Wiele dzieci uwielbia wizyty w McDonald's. Chcą tam jeździć nie tylko po to, żeby coś zjeść.

Najmłodsi ekscytują się też tym, co sieć dołącza do zestawów, które są przeznaczone specjalnie dla nich. Chodzi oczywiście o zabawki!

Tym razem w McDonald's można otrzymać książeczki, których autorką jest Cressida Cowell. W popularnym fast foodzie dostaniemy opowieści dla najmłodszych z serii "Detektywi Malusińscy". Do wyboru są m.in. książeczki pt. "Czy drzewa potrafią mówić?" i "Czy ryby świecą w ciemności".

McDonald's wprowadza nowy zestaw

Ostatnio pojawiły się informacje, że McDonald's wprowadza nowy zestaw złożony z 10 kawałków kurczaka McNuggets i dwóch nowych sosów. Będzie on promowany przez... koreański boys band BTS!

Portal wirtualnemedia.pl podaje, że McDonald's stawia na nowe akcje marketingowe po to, by zminimalizować straty powstałe w wyniku pandemii koronawirusa. Boys band BTS cieszy się sporą popularnością, więc to przedsięwzięcie może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Najpierw (26 maja br.) posiłek pojawi się w USA, Kanadzie i Brazylii. Później będzie sprzedawany w sumie w 50 krajach. Na razie nie ma żadnych informacji wskazujących na to, by ten zestaw miał się pojawić również w Polsce.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić