Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

O 20:00 zacznie się w Biedronce. "Limit dzienny - 4 słoiki"

20

Biedronka znów szaleje! W środę (29 maja) popularna sieć ponownie zaproponuje "majówkowe rabato-godziny". By skorzystać z okazji, trzeba zjawić się w sklepie po godz. 20:00. Na jakie promocje będzie można się załapać?

O 20:00 zacznie się w Biedronce. "Limit dzienny - 4 słoiki"
Biedronka szaleje z promocjami (Adobe Stock)

Biedronka co rusz zaskakuje swoich klientów. Tym razem postanowiono im zaproponować kolejną odsłonę akcji "majówkowe rabato-godziny".

Promocje będą obowiązywać tylko 29 maja (środa) od godz. 20:00 do 23:30. W tym czasie zaoszczędzisz choćby na kawie rozpuszczalnej MK Cafe Premium Gold 175 g. Cena słoika to 15,45 zł.

Limit dzienny - cztery słoiki na kartę Moja Biedronka - informuje sieć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Piotr Odoszewski o reakcji na krytykę koncertu "Wodceki Twist"

Olej rzepakowy Wyborny 3 l będzie mieć zaś cenę 11,99 zł/but. W tym przypadku limie dzienny to cztery butelki na kartę Moja Biedronka.

Produkty dostępne do wyczerpania zapasów. Standardowe warunki akcji promocyjnych dostępne na tablicy ogłoszeń w sklepie oraz na www.biedronka.pl - podkreśla Biedronka na swojej stronie internetowej.

Biedronka szaleje. Na tym zaoszczędzisz w środę

Przez całą środę (29 maja) zaoszczędzisz natomiast na karkówce grillowej Czas na Grill mega paka. Cena z aplikacją to 9,89 zł/kg.

Wszystkie jaja z chowu ściółkowego Moja Kurka objęte są zaś akcją 2+1 gratis. Limit dzienny to jedno opakowanie gratis na kartę Moja Biedronka.

Zainteresować może również promocja na świeżego fileta z piersi kurczaka pakowanego próżniowo. Tutaj wdrożono akcję 1+1 gratis. Limit to dwa opakowania (maks. jedno gratis) na kartę Biedronki.

Ale jest też szansa na to, by zaoszczędzić na wszystkich produktach Adidas. Wdrożono tu promocję 1+1 gratis z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronki.

Limit dzienny to cztery opakowania (maks. dwa gratis) na kartę Moja Biedronka - zauważa dyskont.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić