Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Oferty pracy na Śląsku. Pensje nawet 10 tys. złotych

12
Podziel się:

Wojewódzki Urząd Pracy na Śląsku oferuje stanowiska z pensją nawet ponad 10 tys. złotych miesięcznie. Obecnie największe zapotrzebowanie jest na kierowców krajowych i zagranicznych. Są także miejsca pracy dla księgowej, przedstawiciela handlowego czy spawacza. Najlepiej płatne zawody to programiści i specjaliści z branży IT.

Oferty pracy na Śląsku. Pensje nawet 10 tys. złotych
Zdjęcie ilustracyjne. (Pixabay)

"Dziennik Zachodni" przyjrzał się ofertom pracy z woj. śląskiego, które zostały zamieszone przez Wojewódzki Urzędu Pracy. Najwięcej propozycji dotyczy branży budowlanej, a więc stanowisk dla inżynierów i pracowników remontowo-budowlanych.

Duże zapotrzebowanie jest także na kierowców krajowych oraz zagranicznych. Kierowca międzynarodowy może zarobić nawet do 17 tys. zł brutto. Wśród dobrze płatnych ofert pracy są także mechanicy, spawacze oraz lekarze.

Oto kilka ofert pracy, gdzie można zarobić ponad 10 tysięcy złotych miesięcznie.

Przedstawiciel handlowy. Miejsce pracy: Tychy Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny. Wymiar pracy: pełny etat. Zmianowość: jedna zmiana. Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 20 000 złotych.

Kierowca międzynarodowy. Miejsce pracy: trasy międzynarodowe. Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony. Wymiar pracy: pełny etat. Zmianowość: inna Wynagrodzenie brutto: 17 000 złotych.

Lekarz ginekolog. Miejsce pracy: Jaworzno. Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony. Wymiar pracy: pełny etat Zmianowość: jedna zmiana. Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 17 000 złotych.

Lekarz rodzinny. Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony. Wymiar pracy: pełny etat Zmianowość: jedna zmiana. Wynagrodzenie brutto: od 15 000 złotych

Programista systemów produkcyjnych. Miejsce pracy: Piekary Śląskie Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny Wymiar pracy: pełny etat. Zmianowość: jedna zmiana. Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 15 000 złotych

Spawacz. Miejsce pracy: Częstochowa Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony. Wymiar pracy: pełny etat Zmianowość: jedna zmiana. Wynagrodzenie brutto: 14 915,15 złotych

Zobacz także: Coraz droższe wakacje. Psycholog ma dla rodziców jedną radę
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
observer
1 tyg. temu
Z węgla można robić diamenty, technologia jest znana od dawna.
carbon pl
1 tyg. temu
Każda partia węgla importowanego z Kolumbii wymaga dodatkowego sortowania.
carbon pl
1 tyg. temu
Zapasy węgla w Polsce na hałdach skurczyły się w tym roku o 42 proc., a gazu w przypadku zakończenia dostaw z Rosji starczy na mniej niż dwa miesiące
carbon pl
1 tyg. temu
"Węgla ewidentnie brakuje". Mimo to państwowe spółki wciąż sprzedają go za granicę Pomimo trudnej sytuacji na krajowym rynku węgla, część surowca z polskich kopalń wciąż jest eksportowana do innych państw i to w stopniu większym niż przed rokiem. Jak dowiedział się Business Insider Polska, za granicę trafia m.in. paliwo z Polskiej Grupy Górniczej, a głównym pośrednikiem w eksporcie jest państwowy Węglokoks. Poza tym niewielkie ilości surowca co miesiąc jadą do Czech z prywatnej kopalni Silesia. Do tego dochodzi Bogdanka, która wspiera dostawami zaatakowaną przez Rosję Ukrainę.
carbon pl
1 tyg. temu
W Polsce tej zimy zabraknie około 2,5 mln ton węgla opałowego — szacuje Izba Gospodarcza Sprzedawców Polskiego Węgla. — Chodzi o węgiel gruby, którego nie da się w odpowiednich ilościach sprowadzić z importu. To ilości nieuzupełnialne — stwierdził Łukasz Horbacz, prezes IGSP, na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Suwerenności Energetycznej.
carbon pl
1 tyg. temu
Siedem lat temu Andrzej Duda mówił, że węgla wystarczy nam na 200 lat. Powtarzał to także później. Na przykład przy okazji szczytu klimatycznego w Katowicach. Dodając zwykle, że "obowiązkiem polskich władz jest walka o polski węgiel". Dziś cena tony węgla dochodzi na składach do 3 tys. złotych. Surowca brakuje. A rząd radzi, by z kryzysem walczyć, zbierając chrust
Tylko w PRL !
1 tyg. temu
Spawacz tyle co lekarz rodzinny !
Jingo
1 tyg. temu
W Polsce jest jak za PRL - robił może zarobić więcej od lekarza specjalisty i inżyniera.Na Zachodzie niemożliwe.
Słabo@wierząc...
1 tyg. temu
Myślałem że górników poszukują.chyba nie jestem w temacie. Naprawdę chodzi o Śląsk?
Asa
1 tyg. temu
Praca jako palacz CO dwie godziny dziennie.!! Wynagrodzenie 5 tyś.zlotych na rękę!!!!Jedyny warunek -wlasny węgiel 😂😂😂
pawel-
1 tyg. temu
jedni pracują , inni kupują działki od kościoła świętego z Wrocławia +++
ddddddd
1 tyg. temu
Ni ma niestety pracy dla ludzi z moim wykształceniem.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić