Małgorzata Duży| 

Opole 2021. Oddadzą hołd Krawczykowi. Bilety już dostępne

3

W piątek 13 sierpnia o godzinie 10 ruszyła sprzedaż biletów na Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Kiedy odbędzie się Opole 2021 i jaki jest program imprezy? Co w tym roku przygotowała dla widzów Telewizja Polska?

Opole 2021. Oddadzą hołd Krawczykowi. Bilety już dostępne
W Opolu odbędzie się koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka (AKPA, Kurnikowski)

W tym roku Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się od 3 do 5 września w amfiteatrze w Opolu. Festiwal organizują Miasto Opole i TVP.

Biuro Telewizji Polskiej informuje, że przeznaczy do sprzedaży liczbę biletów stosowną do wprowadzonych ograniczeń. Podczas koncertów będą obowiązywać zasady bezpieczeństwa, m in. zachowanie dystansu społecznego. Ponadto noszenie maseczek będzie obowiązkowe.

Poza tym posiadacze biletu do zobowiązani do wypełnienia covidowego oświadczenia, które jest dostępne na stronie internetowej. Dopuszczalna granica temperatury, która pozwoli na udział w koncertach to 37,4 stopnia Celsjusza.

Opole 2021 – bilety

Bilety na Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu są dostępne w sprzedaży od piątku, 13 sierpnia od godziny 10:00. Koszt biletu za jeden dzień koncertowy (od piątku do niedzieli) to 100 zł, a na koncert specjalny w poniedziałek - 30 złotych. Możliwy jest wyłącznie zakup e-biletu za pośrednictwem strony internetowej bilety.ncpp.opole.pl.

Kto wystąpi na Opolu 2021?

Na piątek zaplanowano dwa koncerty, jeden to "Od Opola do Opola: Największe gwiazdy! Legendarne przeboje!". Potem odbędzie się koncert debiutantów. Oprócz tego w sobotę 4 września odbędzie się koncert związany z muzyką telewizyjną, "Wielkie przeboje małego ekranu". Później będzie miał miejsce koncert "Premiery", gdzie wystąpią m. in. Roksana Węgiel, Kasia Moś czy Paulla.

W niedzielę odbędzie się koncert poświęcony Krzysztofowi Krawczykowi "Ostatni raz zatańczysz ze mną". Następnie będzie miał miejsce "Koncert piosenki literackiej". Zaś w poniedziałek, 6 września, odbędzie się wydarzenie specjalne. Chodzi mianowicie o koncerty Sceny Alternatywnej TVP Kultura, "Alernatywny rock" oraz "Muzyka z innej planety". Pełna lista wykonawców wszystkich koncertów nie jest jeszcze znana.

Zobacz także: Zderzenie z Międzynarodową Stacją Kosmiczną. Pokazali zdjęcie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić