Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Małgorzata Duży
|

Opole 2021. Oddadzą hołd Krawczykowi. Bilety już dostępne

3
Podziel się

W piątek 13 sierpnia o godzinie 10 ruszyła sprzedaż biletów na Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Kiedy odbędzie się Opole 2021 i jaki jest program imprezy? Co w tym roku przygotowała dla widzów Telewizja Polska?

Opole 2021. Oddadzą hołd Krawczykowi. Bilety już dostępne
W Opolu odbędzie się koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka (AKPA, Kurnikowski)
bEUNqrAl

W tym roku Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się od 3 do 5 września w amfiteatrze w Opolu. Festiwal organizują Miasto Opole i TVP.

Biuro Telewizji Polskiej informuje, że przeznaczy do sprzedaży liczbę biletów stosowną do wprowadzonych ograniczeń. Podczas koncertów będą obowiązywać zasady bezpieczeństwa, m in. zachowanie dystansu społecznego. Ponadto noszenie maseczek będzie obowiązkowe.

bEUNqrAn

Poza tym posiadacze biletu do zobowiązani do wypełnienia covidowego oświadczenia, które jest dostępne na stronie internetowej. Dopuszczalna granica temperatury, która pozwoli na udział w koncertach to 37,4 stopnia Celsjusza.

Opole 2021 – bilety

Bilety na Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu są dostępne w sprzedaży od piątku, 13 sierpnia od godziny 10:00. Koszt biletu za jeden dzień koncertowy (od piątku do niedzieli) to 100 zł, a na koncert specjalny w poniedziałek - 30 złotych. Możliwy jest wyłącznie zakup e-biletu za pośrednictwem strony internetowej bilety.ncpp.opole.pl.

Kto wystąpi na Opolu 2021?

bEUNqrAt

Na piątek zaplanowano dwa koncerty, jeden to "Od Opola do Opola: Największe gwiazdy! Legendarne przeboje!". Potem odbędzie się koncert debiutantów. Oprócz tego w sobotę 4 września odbędzie się koncert związany z muzyką telewizyjną, "Wielkie przeboje małego ekranu". Później będzie miał miejsce koncert "Premiery", gdzie wystąpią m. in. Roksana Węgiel, Kasia Moś czy Paulla.

W niedzielę odbędzie się koncert poświęcony Krzysztofowi Krawczykowi "Ostatni raz zatańczysz ze mną". Następnie będzie miał miejsce "Koncert piosenki literackiej". Zaś w poniedziałek, 6 września, odbędzie się wydarzenie specjalne. Chodzi mianowicie o koncerty Sceny Alternatywnej TVP Kultura, "Alernatywny rock" oraz "Muzyka z innej planety". Pełna lista wykonawców wszystkich koncertów nie jest jeszcze znana.

bEUNqrAu
Zobacz także: Zderzenie z Międzynarodową Stacją Kosmiczną. Pokazali zdjęcie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUNqrAO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Andrzej
4 miesiące temu
Biletów nie było już o 10:03 zaraz po odblokowaniu strony
Czerwiec fest...
4 miesiące temu
Dlaczego nie powrócą do poprzedniego terminu czyli około połowy lub nawet po połowie czerwca. To jest najlepszy czas, to najwspanialsze festiwale a nue we wrzesniu gdzie dzieci już idą do szkół, gdzie juz po wakacjach. W czerwcu festiwale dawniej to byly juz po wystawieniu ocen, mozna bylo wziac chociaz jeden dzien wolnego, cake Opole zylo festiwalem i bylo rozśpiewane. Dlaczego to nie czerwiec. Powinni wrocic do tego terminu.
Czuk
4 miesiące temu
Tego się nie da oglądać.
bEUNqrAP
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić