Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
BA
|

"Piwo z Mentzenem" nabrało nowego znaczenia. Polityk dosłownie nawarzył piwa

11
Podziel się

Sławomir Mentzen ma swoje piwo. Cena za jedną butelkę może wynosić od 9 do 12 złotych. Wcześniej polityk Konfederacji organizował cykle spotkań ze swoimi sympatykami znane jako "Piwo z Mentzenem", które wywołały sporo kontrowersji.

"Piwo z Mentzenem" nabrało nowego znaczenia. Polityk dosłownie nawarzył piwa
Sławomir Mentzen zaprezentował własną markę piwa (Twitter, YouTube)

W zeszłym roku sporo kontrowersji wywołał nietypowy pomysł polityka Konfederacji. Aby spotkać się ze swoimi sympatykami, wymyślił cykl "Piwo z Mentzenem". W ramach niego kilkanaście razy spotykał się z wyborcami w plenerze przy piwie w różnych miastach Polski, między innymi w Toruniu, Rzeszowie, Kielcach czy Lublinie. Jak mówił w rozmowie z portalem OtoToruń, koncepcja się sprawdziła.

Zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia picie piwa jest legalne bez maseczki. Jeśli picie piwa jest naszym celem, to możemy się tu na Bulwarze wszyscy bezpiecznie gromadzić i koronawirus nie jest dla nas groźny - przekonywał z przymrużeniem oka Sławomir Mentzen.

"Piwo w Polsce ma znaczenie"

W poniedziałek browar należący do Sławomira Mentzena wypuścił spot reklamowy, prezentujący swój najnowszy produkt. Alkohol nazywa się "White IPA Matters" i, jak mówi producent, jest to biała IPA z połączeniem liści herbaty. "Tego mi było trzeba" - mówi aktor w spocie po tym, jak spróbował nowego piwa z Browaru Mentzena. Jak dodają w reklamie, "piwo w Polsce ma znaczenie".

Browar oficjalnie zadebiutował w listopadzie zeszłego roku. Zaczął działalność od produkcji trunku pszenicznego, wielozbożowego oraz piwa Wolnościowego. Przedsiębiorczy producenci postanowili zatem obyć się bez słodu i tym samym obejść system podatkowy.

Idea browaru zrodziła się w sierpniu, przy okazji serii spotkań "Piwo z Mentzenem". Spotkania te się cieszyły dużą popularnością - mówi polityk.

Browar Mentzena. Za butelkę zapłacimy od 9 do 12 zł

Informacje o piwach są dostępne oficjalnej stronie Browaru Mentzen, tam również można je zamówić online. Chętni zakupu tego trunku znajdą również adresy sklepów i lokali w Polsce, gdzie można nabyć piwo od polityka Konfederacji. W całym kraju jest już kilkanaście takich miejsc. W sklepie online za jedną butelkę zapłacimy od 9 do 12 złotych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
Już
5 miesięcy temu
Wiadomo, jakiego piwa ni kupować. Nikt kto popiera poglądy JKM, nie jest dobrym człowiekiem.
mar
8 miesięcy temu
Lubię go , mądrze opowiada
Nnjjk
8 miesięcy temu
Brawo za spryt
Chętnie 🍻
8 miesięcy temu
Super inteligentny gość, nie to co 90% polityków starego układu
Z wyglądu
8 miesięcy temu
I poglądów to jakby prawnik jednej z fanatycznych organizacji i mister edukacji, piwo trochę przy drogie, przynajmniej za reklamę nie płaci.
Pomidor
8 miesięcy temu
Spoko gostek...na poważnie? Bardzo szanuję tego Pana.tyle w temacie
Niestety
8 miesięcy temu
Piwo, jakie ma, to trzeba się samemu napić i przekonać, czy smaczne, a partia, którą reprezentuje. Masakra.
maniek
8 miesięcy temu
Za takie piwo to maksymalnie 6-7zl. Nawet kraftowe. Reszta to marża, lub czysty zysk.
Bonifacy
8 miesięcy temu
Nie można sprzedawać alkoholu przez internet, trzeba zgłosić tego Pana
Stefan
8 miesięcy temu
I po to poszedł do polityki. Żeby było głośno o nim i jego kancelari podatkowej. Własne piwo to tylko ekstra bonus, kuce co ich na usługi podatkowe nie stać, kupią.
Master5k
8 miesięcy temu
CENA MOCNO NIEKONKURENCYJNA A WRĘCZ ZAPOROWA
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić