Pokazał ceny warzyw w Kauflandzie. Mamy komentarz sieci

Szczypiorek i pietruszka za 30 gr? Pieczarki za niecałą złotówkę, a może włoszczyzna za 1,99 zł? Brzmi jak ceny sprzed 15 lat? Jeden z użytkowników Facebooka informuje o akcji obniżek na warzywa i owoce w sklepie Kaufland. Zapytaliśmy przedstawicieli sieci o szczegóły. Biuro prasowe Kaufland przyznaje, że akcja cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

.Kuszące ceny warzyw w sklepie Kaufland.
Źródło zdjęć: © Facebook
Edyta Tomaszewska

Na jednej z facebookowych grup internauta zamieścił paragon za warzywa kupione w sklepie Kaufland. Jak widzimy na rachunku, mężczyzna kupił różne warzywa w bardzo atrakcyjnych cenach.

"W Kauflandzie na wieczór jest promocja na wiele rzeczy z warzywniaka (od przemiłej pani ze sklepu dowiedziałem się, że tak jest codziennie w tym sklepie od 21:00, sam sklep do 23:00 jest czynny). Wtedy naprawdę za grosze można kupić wiele produktów, które wyglądają idealnie, jak pieczarki, boczniaki, pęczki włoszczyzny, itd." - informuje internauta.

Zwróciliśmy się z zapytaniem do biura prasowego Kaufland o to, czy przecenione warzywa i owoce możemy kupić w każdym sklepie sieci Kaufland. Jak się okazuje, decyzję o przecenach podejmuje za każdym razem menadżer sklepu lub osoba odpowiedzialna za ten dział w danym dniu. Przedstawiciel sklepu zaznacza jednak, że decyzja ta jest uzależniona od zastanej sytuacji i realnej podaży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Transport mrożonek w trakcie upałów. Dietetyk alarmuje ws. ponownego mrożenia lodów

Decyzja o obniżce cen owoców i warzyw jest podejmowana każdorazowo na poziomie konkretnego sklepu na podstawie realnej podaży, zapotrzebowania oraz innych okoliczności. Obniżki cen nie są zatem ustalane centralnie - informuje o2.pl biuro prasowe Kaufland.

Przecenione produkty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

"Asortyment sprzedawany ze zniżką cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów – zarówno ze względu na atrakcyjną cenę, jak również z powodu rosnącej świadomości ekologicznej i wrażliwości na kwestie niemarnowania żywności" - informuje nas przedstawiciel sieci.

Spotkaliście się z taką akcją promocyjną w waszych sklepach?

.
. © Facebook
Wybrane dla Ciebie