Poszedł do knajpy po "Kuchennych Rewolucjach". Gessler się wścieknie

169

Bloger kulinarny "Maciej je" odwiedził "Karczmę Gę Gę Gę" w Połajewie (woj. wielkopolskie). Kilka miesięcy temu restauracja przeszła rewolucję Magdy Gessler i jak się okazało, nie wszystko się udało.

Poszedł do knajpy po "Kuchennych Rewolucjach". Gessler się wścieknie
Karczma przeszła rewolucję w marcu 2021 roku. (Facebook, Karczma Gę Gę Gę)

"Karczma Gę Gę Gę" znajduje się Połajewie i do niedawna była znana jako "Pizzeria Silvano". Lokal prowadzą Kuba i Klaudia, którzy od zawsze marzyli o posiadaniu restauracji. Niestety nie wszystko poszło po ich myśli i musieli poprosić o pomoc Magdę Gessler.

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler

Lokal przeszedł ogromną przemianę. Ma nowy szyld, kolorowe wnętrza, ale przede wszystkim zmieniło się menu. Zamiast włoskich dań, na stołach gości pojawią się tradycyjne, polskie dania, w których dominuje gęsina. W karcie możemy znaleźć rosół z gęsi czy też hamburgery BBQ z gęsi.

Dwa tygodnie po emisji odcinka bloger kulinarny "Maciej je" wybrał się do lokalu "Karczma Gę Gę Gę". Spróbował m.in. rosołu z gęsiny, pieczonej gęsi z pyzami, burgera z gęsi oraz rogala marcińskiego. Wszystko mu smakowało i dania ocenił dobrze. Jak stwierdził, szczególnie godne polecenia jest danie z pyzami, na które warto przyjść nawet mimo wysokiej ceny (65 zł). - Jeśli miałbym wrócić do karczmy, to właśnie na tę gęsinę - stwierdził bloger.

Inaczej było w przypadku wystroju knajpy. Wnętrze, bardzo kolorowe i charakterystyczne dla Magdy Gessler, nie odpowiadało Maciejowi . Nazwał je przestarzałym.

Nie spodobał nam się wystój wnętrza. Pomysły Magdy Gessler na aranżację są już staroświeckie i wyświechtane. Totalnie nie w trendach. Nie są uniwersalne i po prostu się starzeją. Niestety to widać - ocenił.

Nie da się ukryć, że Magda Gessler może nie być zadowolona, gdy zobaczy tę opinię. W końcu charakterystyczny styl gwiazdy TVN, obecny także w jej własnych restauracjach, jest jej dumą i chlubą.

Zobacz także: KUCHENNE REWOLUCJE: Magda Gessler i Karczma Gę Gę Gę (Wielkopolska, Połajewo) 2021 | GASTRO VLOG 450
Zobacz także: Inflacja największym problemem PiS-u. Prof. Dudek: Prezes lubi gromkie zapowiedzi
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić