Tak naprawdę wygląda współpraca z Gessler. Oświadczenie restauracji

516

W najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Grodzisk Mazowiecki. W bistro "Cafe Orient X-Press" zastała poważne problemy finansowe i kryzys małżeński właścicieli. Gessler miała dokonać niemożliwego. Czy się udało? Restauracja po rewolucji wydała szczere oświadczenie.

Tak naprawdę wygląda współpraca z Gessler. Oświadczenie restauracji
Rewolucja w Grodzisku Mazowieckim nie była łatwa (Instagram)

Bistro "Cafe Orient X-press" w Grodzisku Mazowieckim pani Kasia przejęła 3 lata temu. Na początku była to jedynie kawiarnia, z czasem lokal poszerzył ofertę o pizzę i domowe obiady. Niestety, bistro nie przynosiło zysków, a właścicielka zaczęła coraz bardziej się zadłużać.

"Kuchenne Rewolucje" w Grodzisku Mazowieckim

Sytuację 37-letniej restauratorki pogarszał kryzys w małżeństwie i ciągłe kłótnie. Mąż Piotr nie chciał angażować się w życie lokalu - radził małżonce, by się go pozbyła. Pani Kasia jednak się nie poddała. Chwyciła się ostatniej deski ratunku, jaką była Magda Gessler.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Trudne doświadczenie"

Pani Kasia jeszcze przed emisją odcinka opublikowała szczere oświadczenie na fanpage'u swojej restauracji. Restauratorka przyznała, że rewolucja nie była łatwa, a przed nią jeszcze długa droga, by lokal dobrze prosperował.

Tak, braliśmy udział w programie "Kuchenne rewolucje", tak była u nas Magda Gessler, tak było to trudne doświadczenie! Trudne i potrzebne, by ratować finansowo moje kochane miejsce, by wreszcie wyjść z problemów zadłużenia.

"Tymczasem to nie jest tak, jak większości się wydaje... To nie działa w ten sposób, że po rewolucjach wszystko jest idealne i działa bez zarzutów" - przyznaje pani Kasia. "Dostaliśmy nazwę i zarys pomysłu, teraz to budujemy i jeszcze to potrwa, bo robimy to dla Was" - napisała w poście.

Pani Kasia wspomniała też o innym problemie. Jak przyznaje, udział w popularnym programie mocno zawyżył oczekiwania klientów, którzy często zapominają, że "miejsce tworzą ludzie".

Obsługa może się bardzo starać, a też im coś nie wyjdzie, ja mogę gotować i doprawiać jak mi serce i smak podpowie a komuś i tak nie zasmakuje... Ilość oczekiwań w związku z "Kuchennymi Rewolucjami" jest bardzo duża i dziś już wiem, że ciężko będzie sprostać, bo ludzie zapominają przede wszystkim o wyrozumiałości i rozmowie.

"Uwierzcie, staramy się być na 200% dla Was. Uwielbiam gdy jesteście u nas a jeszcze bardziej kocham gdy wychodzicie najedzeni i zadowoleni" - podsumowała pani Kasia.

Magda Gessler miała trudne zadanie. Determinacja i pasja właścicielki sprawiły jednak, że po powrocie do odmienionej restauracji "Pełen Rondel" restauratorka oceniła rewolucję na 5 z plusem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Magda Gessler zapisuje kolejne karty swojej autobiografii: "Robiłam menu dla przeróżnych królowych"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić