aktualizacja 

Poszła do Lidla. Nie mogła uwierzyć własnym oczom. Ludzie w śmiech

345

Blogerka, która wybrała się na zakupy do sklepu Lidl nie mogła się nadziwić. Chodzi o kartkę, którą zastała na stoisku alkoholowym. To żart, a może niefortunna pomyłka? Jedno jest pewne - zdjęcie podbija sieć.

Poszła do Lidla. Nie mogła uwierzyć własnym oczom. Ludzie w śmiech
Blogerka nie ukrywała rozbawienia (Facebook, Lady Kitchen)

Zakupy w 2022 roku w Polsce różnią się od tych, które robiliśmy w latach ubiegłych. W związku z rekordowo wysoką inflacją, na sklepowych półkach zaczęły pojawiać się informacje dot. obniżki cen. W hasłach promocyjnych sieci marketów informowały, że promocje mają na celu właśnie zredukowanie szalejącej inflacji.

Wśród sieci sklepów, które wykorzystały inflację do haseł promocyjnych jest Lidl. W marketach na półkach przy produktach pojawiły się czerwono-żółte kartki z komunikatem o obniżce cen. Argumentowano na nich, że chodzi o ochronę polskich rodzin przed inflacją.

W jednej z placówek doszło do niefortunnej pomyłki pracownika, bądź żartu jednego z klientów. Karta ze wspomnianym hasłem trafiła do działu alkoholowego, obok butelek z wódką.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Niefortunne umiejscowienie kartki rozbawiło jedną z klientek. "Lady Kitchen" wykonała fotografię komicznej sceny i zamieściła ją na Facebooku. Blogerka stwierdziła, że "dawno jej tak nie wzruszyła wizyta w sklepie". Entuzjazm i rozbawienie autorki wpisu podzielili również inni internauci.

Jesteśmy zatem bezpieczni - zażartował internauta.
I takie informacje robią ludziom dzień - napisała komentująca.
Zobacz także: Specjalista komentuje mowę ciała Putina. "Na pewno nie jest zdrowy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić