Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Poszła na jarmark w Krakowie i wybuchła. "Trzy dychy za to, żartujesz?"

220
Podziel się:

Znana youtuberka Wersow wybrała się z przyjacielem i jedną z obserwatorek na jarmark w Krakowie. Niestety, pierogi, które tam kupiła, jej nie posmakowały. Była zdziwiona, że za danie, które nie przypadło jej do gustu trzeba było zapłacić aż 30 zł.

Poszła na jarmark w Krakowie i wybuchła. "Trzy dychy za to, żartujesz?"
Wersow z obserwatorką i przyjacielem (YouTube)

Wersow to jedna z najbardziej popularnych polskich influencerek. Ostatnio nagrała świąteczny filmik w którym piekła pierniki, a pod niektórymi umieściła od 50 do 100 zł.

Wszystko wiązało się z konkursem, związanym z jej sklepem internetowym. Osoby, które w nim wygrały, wzięły udział w sesji zdjęciowej, promującej m.in. jej kolekcję piżam.

Weronika, chcąc zrobić im niespodziankę, rozdała im pierniczki. Jedną paczuszkę dała też swojemu znajomemu. Potem z osobami, które wygrały pieniądze, poszła na jarmark bożonarodzeniowy w Krakowie.

Jarmark w Krakowie. "Trzy dychy za to, żartujesz?"

Na początku youtuberka i jej znajomi poszli na grzańca. Wersow jednak gwałtownie zgłodniała i postanowiła kupić pierogi.

Zobacz także: UKRYŁAM PIENIĄDZE W PIERNIKACH! #VLOGMAS 6

A te od początku jej się nie podobały. Przede wszystkim, sprzedający nie miał do nich masła. Później Wersow stwierdziła, że jest na nich zbyt dużo cebuli. Na końcu zaś nie chciała ich spróbować pierwsza.

Ostatecznie przyjaciel wybawił Weronikę z opresji, biorąc pierwszego kęsa. Później, już w trakcie konsumpcji, idolka nastolatek uznała, że są rozgotowane. Gdy jej obserwatorka powiedziała jej, ile za nie zapłaciła (Weronika miała przy sobie jedynie kartę, a na stoisku można było płacić tylko gotówką), aż zaniemówiła.

"Trzy dychy za to, żartujesz?" - zaczęła dopytywać. Ostatecznie uznała, że już lepsze i tańsze są pierogi z popularnego sklepu "Żabka".

To kolejna sytuacja, gdy ceny na polskim jarmarku bożonarodzeniowym szokują. Ostatnio głośno było o pajdzie chleba za 40 zł. Opinię publiczną rozgrzewały też ceny na stoisku należącym do restauracji Magdy Gessler.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(220)
Karolina
8 miesięcy temu
Nie chodzę na takie jarmarki.Zawsze kroją jeleni. Zawsze ale to zawsze przed zakupem sprawdzam cenę a jak ceny nie ma to pytam. Jeżeli jest zbyt wysoka nie kupuję. Mina sprzedawcy śmieszy. Każdy wysoką cenę tłumaczy pandemią. Ostatnio miałam do naprawy wersalkę. Jak tapicer zaczął wymyślać ile czasu zajmie naprawa i jaki koszt to będzie po prostu zdębiałam. Po namyśle oddzwoniłam i zrezygnowałam z usługi (w głosie słyszałam zawód). Wersalkę mąż dał radę naprawić dosłownie czterema wkrętami i vicolem za 4,5zł. Koszt tapicera 250 -300 oczywiście bez paragonu. Pod materiałem obiciowym i tak nie byłoby widać jak zostało to naprawione.
Spodobała
8 miesięcy temu
mi się na jarmarku bombka lokomotywa za 50 zł. Na szczęście nie kupiłem bo w sieciowej popularnej drogerii jest ta bombka za 10 zł.
Bubu
8 miesięcy temu
Jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi, a nie idzie kupuje rzeczy i robi aferę, że drogo.
Zmzm
8 miesięcy temu
Coraz trudniej o jelenia
TakiJeden
8 miesięcy temu
Ok, ale wynajęcie takiej budy na Ryku w Krakowie to koszt od 20000 zł za po miesiąca.
Jarmarket
8 miesięcy temu
Uwielbiam sformułowanie gwałtownie zgłodniała. Gwałtownie to można zatrzymać samochód. Za to przeraża mnie zdanie idolka nastolatków. Przeraża bo nasze dzieci są tak mądre jak ich rodzice.
Mar
8 miesięcy temu
Tania sensacja
Pozytywny
8 miesięcy temu
Następna pani krytykuje, jedna jeździ po hotelach i krytykuje to jest najłatwiej kogoś krytykować. Pospolite taki Narcys wszystko wiedzący. Czy mają wykształcenie w tym co krytykują bo każdy jest inny inaczej odbiera Świat. Po prostu nie jem nie korzystam z hotelu jak mi nie pasuje, innemu to np. Nie przeszkadza.
Audioman
8 miesięcy temu
Górale i centusie krakowskie to najbardziej chciwe na mamonę społeczności.
Normalna
8 miesięcy temu
Ja robię sama za 30 zlotych to można zrobic pierogów z kilograma mąki z nadzionkiem jakim chcę .Część można zamrozic.
roman
8 miesięcy temu
Najlepszy biznes robi się na jeleniach.
roman
8 miesięcy temu
No, w sumie niektórzy tu mają 100% racji, te ceny to kształtują kupujący a nie sprzedający. Gdyby nikt nie chciał kupić tego towaru w tej cenie, to gościu już dawno by zwinął interes.
Michał
8 miesięcy temu
Po prostu mamy inflacje i tyle w tym temacie za dużo 30 zł czy mało? dla jednych może dużo ceny elektroniki komputerów telefonów Jak dla wariatów jedzenie też zdrożeje a to jest najważniejsze ile wydajecie w sklepie na pewno coraz więcej
jaki problem
8 miesięcy temu
Frizu ma kase niech jej kupi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić