Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

"Pytanie na śniadanie". Ogromne zarobki Katarzyny Cichopek. Większe niż w serialu

129

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nowymi prowadzącymi w programie śniadaniowym "Pytanie na śniadanie". Teraz padają kwoty, jakie 38-latka otrzyma z tego tytułu. Jej zarobki są ogromne!

"Pytanie na śniadanie". Ogromne zarobki Katarzyny Cichopek. Większe niż w serialu
Wiemy, ile Cichopek zarobi w "Pytaniu na śniadanie" (Getty Images)

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zastąpili w "PnŚ" Tamarę Gonzalez Pereę i Roberta El Gendy'ego. Opinie internautów na temat tej modyfikacji są mocno podzielone. Jedni twierdzą, że to strzał w dziesiątkę, a inni zaznaczają, że TVP strzeliło sobie w kolano.

Dla TVP Katarzyna Cichopek w "Pytaniu na śniadanie" to bez wątpienia niemała inwestycja. "Super Express" podaje, że 38-letnia aktorka zarabia w nowej pracy aż 25 tys. złotych miesięcznie.

Mówi się, że to większe zarobki niż za rolę w "M jak Miłość". Tam prawdopodobnie uzyskuje kilkanaście tys. zł miesięcznie.

Zobacz także: Konflikt w "Pytaniu na śniadanie". Tomaszewska pokłóciła się z Pereą

Pół miliona złotych rocznie!?

Jeżeli weźmiemy pod uwagę miesięczne przychody Katarzyny Cichopek, to wychodzi nam, że celebrytka rocznie może uzyskiwać aż pół miliona złotych - i to tylko dzięki roli w "M jak Miłość" i posadzie w "Pytaniu na śniadanie".

Cichopek jest znana nie tylko z występów w telewizji. Zajmowała się również pisaniem poradników o macierzyństwie czy też zdrowym żywieniu.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić