Raper i youtuber sprzedają razem ciuchy. Ogromny obrót w kilka dni

8

Raper Sentino i youtuber Nitrozytniak złączyli siły, by sprzedawać ciuchy pod własną marką. Ten drugi ujawnił właśnie, ile udało im się zarobić na sprzedaży ubrań. Kwota może zaskoczyć.

Raper i youtuber sprzedają razem ciuchy. Ogromny obrót w kilka dni
Raper Sentino tak prezentuje się w marce Sicario (Instagram, Sentino)

Zawiązaniem duetu przez rapera i youtubera żyła polska scena rapu. Sentino i Nitrozytniak połączyli siły, aby wspólnie zaproponować własną markę ubrań.

Ogromny obrót w kilka dni

Sprzedaż produktów marki Sicarios ruszyła od początku bieżącego tygodnia. Już dziś wydaje się, że dwaj panowie osiągnęli sukces. Jak duży? Rąbka tajemnicy uchylił Nitrozytniak.


Puściliśmy przedwczoraj kolekcję Sicarios. W dwa dni naj***liśmy obrotu za prawie pół bańki. To nie jest zysk, to jest obrót, czyli za taką kwotę zostały sprzedane rzeczy. Zysku gdzieś na dwóch stówa będzie. Nie trzeba kraść, żeby zarabiać

-- stwierdził Nitrozytniak.

Oferta Sicarios

A co możemy znaleźć w ofercie? W ramach projektu Sicarios raper i youtuber sprzedają bluzy, joggery, spodenki i skarpetki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ceny jednak niektórych mogą zniechęcić. Za same skarpetki trzeba zapłacić od 30 do nawet 40 złotych. Bluza natomiast to wydatek rzędu 300 złotych.

Zobacz także: WHO ogłasza nowe normy smogu. Polska będzie miała kolejny problem
Autor: KRO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić