Rosjankę obserwowało 23 mln osób. Oto jej reakcja na blokadę Instagrama

Instagram w Rosji został zablokowany. Jak pisze portal tvn24.pl, w niedzielę wielu influencerów żegnało się ze swoimi obserwującymi i nie zabrakło łez. Bo dla wielu z nich portal społecznościowy należący do Marka Zuckerberga był źródłem pokaźnych dochodów.

Rosjankę obserwowało 23 mln osób. Oto jej reakcja na blokadę Instagrama
Olga Buzowa rozpacza przez blokadę Instagrama (Instagram)
Po prostu dzieliłam się swoim życiem, pracą i duszą. Nie robiłam tego wszystkiego w ramach pracy, to jest część mojej duszy. Czuję, że jest to duża część mojego serca, a moje życie jest odbierane - powiedziała Olga Buzowa, piosenkarka i gwiazda reality-show. Miała 23,2 mln followersów.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Influencerka popłakała się przed kamerą. Film ma już ponad 2 mln wyświetleń.

Roskomnadzor jako powód wprowadzenia blokady Instagrama podał nawoływanie do przemocy wobec rosyjskich obywateli i żołnierzy. Dodano, że za decyzją stoi troska o "zdrowie psychiczne" obywateli poprzez ochronę ich "przed nękaniem i zastraszaniem za sprawą obelg w sieci".

Portal tvn24.pl przytacza też nagranie innej influencerki z Rosji, które opublikowała Nexta.

Czy uważasz, że dla mnie, jako influencerki na Instagramie, jest to źródło dochodu? Dla mnie to całe życie. To dusza. To jedyna rzecz, z którą się budzę, zasypiam - rozpaczała Rosjanka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Karina Nigay, blogerka modowa, porównała blokadę Instagrama do wyrzucenia z pracy.

Wyobraź sobie, że właśnie zostałeś całkowicie zwolniony z pracy i nie masz żadnych dochodów, ale jednocześnie masz wydatki na rodzinę, zespół, jeśli masz podwładnych, a potem nagle nie masz nic do roboty. Zapłać swojemu zespołowi - żaliła się w nagraniu, cytowana przez portal.

Aktorka i prezenterka telewizyjna napisała, że pozbawianie Rosjan możliwości korzystania z Instagrama jest niesprawiedliwe.

Wielu miało tysiąc obserwujących i jedyną możliwość komunikacji, pracy, biznesu, publikowania pięknych zdjęć i opowiadań wideo o życiu.. ok.. wierzę, że wszystko będzie dobrze. Kocham cię i nie żegnam się, mówię do zobaczenia kochanie - czytamy w jej wpisie do 18,2 mln obserwujących.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MWL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić