Tajemnicza śmierć znanego milionera w Hiszpanii. Żona przerywa milczenie

132

23 czerwca w hiszpańskiej celi więziennej zmarł słynny biznesmen i informatyk John McAfee. Jego żona nie wierzy, że mógł popełnić samobójstwo.

Tajemnicza śmierć znanego milionera w Hiszpanii. Żona przerywa milczenie
(Twitter.com)

Żona Johna McAfee kilka dni przed jego śmiercią wyznała publicznie, że USA chce, by umarł w celi. Trzy dni później mężczyzna popełnił rzekome samobójstwo. Media wspomniały jego słowa, które miał powiedzieć kilka miesięcy temu. Wspomniał wtedy o samobójstwie Jeffreya Epsteina, który zmarł w areszcie na Manhattanie

Wiedz, że jeśli się powieszę, a la Epstein, nie będzie to moja wina - miał mówić McAfee.
Uczciwość Johna często wpędzała go w kłopoty ze skorumpowanymi rządami i skorumpowanymi urzędnikami państwowymi z powodu jego otwartego charakteru i odmowy poddania się wymuszeniom, zastraszaniu lub uciszaniu - powiedziała Janice McAfee.

Hiszpańska gazeta El Pais podała, że ze wstępnego śledztwa wynika, że w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie. Uznano, że śmierć McAfee to wynik samodzielnego targnięcia się na życie.

McAfee został aresztowany przez hiszpańską policję w październiku ubiegłego roku. W więzieniu w Hiszpanii oczekiwał na ekstradycję do USA, gdzie miał być sądzony za oszustwa podatkowe.

W więzieniu panuje smutek, maskowany wrogością. Smutek widać nawet na najbardziej gniewnych twarzach. Jestem stary i zadowolony z jedzenia i łóżka, ale dla młodych - więzienie jest horrorem, odbiciem umysłów tych, którzy je poczęli - napisał w ostatnim poście na Twitterze. McAfee.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Kiedy likwidacja OFE? Waldemar Buda podał możliwy termin
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić