Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Ukryte opcje w kasach Biedronki. Tłumaczymy, do czego służą

150
Podziel się

Samoobsługowe kasy Biedronki cieszą się coraz większą popularnością. Niewiele osób wie, że w urządzeniach ukryto cztery opcje. Gdzie się znajdują i do czego służą?

Ukryte opcje w kasach Biedronki. Tłumaczymy, do czego służą
Kasy samoobsługowe w Biedronce (Materiały prasowe)
bETiJOzV

W kasach samoobsługowych dostępnych w Biedronce ukryto cztery opcje. Można z nich skorzystać za pomocą przycisków dotykowych, które są widoczne na poniższym zdjęciu.

bETiJOzX

Biedronka. Ukryte funkcje kas samoobsługowych

Pierwszy z przycisków od lewej strony to głośnik. Kiedy go klikniemy, zwiększy się głośność wydawanych przez urządzenie komunikatów.

Drugi przycisk to trójkąt z kółkiem. Jego naciśnięcie zasygnalizuje obsłudze błąd. Będzie to głośny sygnał, który da znać kasjerowi, by do nas podszedł i pomógł rozwiązać problem.

bETiJOAd

Chcesz zeskanować kartę "Moja Biedronka" ze zwykłego zdjęcia, które posiadasz w telefonie? Żaden problem. Wystarczy kliknąć trzecią ikonę i przyłożyć ekran smartfona do skanera.

Najciekawsza wydaje się być ostatnia opcja. Czwarty przycisk służy do wytarowania wagi. Jeżeli go naciśniemy, możemy być pewni, że nasze produkty zostaną prawidłowo zważone. Ważne jest, by kliknąć ten przycisk przed umieszczeniem owoców czy warzyw na wadze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETiJOAy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(150)
Ani
23 godz. temu
Pracownik podejdzie do kasy samoobsługowej jak skończy klienta przy kasie.
Aga
2 miesiące temu
Mają jeszcze jedną opcję, nue naliczają promocji, za kazdym razem nie moglam skorzystać
Lolek
2 miesiące temu
Faktycznie to jest test na klientach czy w przyszłości można kasami aromatycznymi zastąpić kasjerki i będą mieli więcej zysku bo odpadną składki ZUS i inne oraz będzie więcej bezrobocia a przy okazji te kasy są takie mądre że ktoś wcześniej zeskanuje towary odejdzie od kasy a następny klient za jego i swój towar zapłaci bo tak osobiście się zorientowałem i wniosłem reklamację gdzie dopiero Pani kierownik Biedronki po przejrzeniu monitoringu zatrybiła i uwzględniła reklamację.
bETiJOAz
Ochroniarzl
2 miesiące temu
Kasy samoobsługowe to teraz modne miejsce dla ZŁODZIEI, kasują i zaraz emitują transakcję, ale coraz więcej cwaniaczków wpada...Znamy ich metodę bardzo dobrze ...
Ek44
2 miesiące temu
A ja świadomie unikam kas samoobsługowych. Nie zatrudniałam się jako kasjerka.
Just True
2 miesiące temu
Niewolnicy kochają rozwiązania władzy ludowej i z chęcią korzystają z kas samoobsługi w bonusie chwalą się systemowi co i za ile kupują. Brawo
Kaska
2 miesiące temu
Brak słów. Korzystam i bardzo mnie to cieszy że mogę ograniczyc do minimum swój czas stania w glugich kolejkach z powodu braku personelu na zwykłej kasie
Beatrixx64
2 miesiące temu
Twoj wybor
Milki
2 miesiące temu
Zachęcam wszystkich znajomych i rodzinę do korzystania z kas samoobsługowych. Nie muszę oglądać naburmuszonych kasjerek, jak im nie podoba się to niech się zwolnią. Jak najbardziej jestem za otwarciem sklepów w niedzielę.
karina
2 miesiące temu
Usuneli mi post za duzo wulgaryzmów.To od nowa.Id....ci.o jakich zwolnieniach wy piszecie.W sklepach brakuje rąk do pracy.Zap....my że pot leje się po plecach,takie kasy to zmiłowanie dla nas,możemy w tym czasie posprzątać bałagan pozostawiony przez was na regałach ,rozlane produkty wyłożyć towar iść do WC itp.Ale co ,wam się nic nie podoba wszystko żle idzcie w takim razie do sklepiku osiedlowego tam pani się do was usmiechnie porozmawia ma na to czas.My musimy zap....c na okrągło dobrze że chociaż mamy wolne niedziele,ale to wam też nie pasuje.Tylko narzekać i "mondrkować"
Artur
2 miesiące temu
Mi tam samoobsługowe pasują zazwyczaj kolejek nie ma dzięki czemu moge troche czasu zaoszczędzić ;D
Jakub
2 miesiące temu
Sam nie wiem co o tym sądzić sam osobiście jeszcze się nie spotkałem z tymi kasami i wciąż kożystam z tradycyjnych
××××× ×××
2 miesiące temu
Klient pracujący za darmo. Marketingowy sukces sklepu głupota kupujących. Efekt to zwolnienia pracowników. Nie korzystam i nie będę .
bETiJOAr
Zioło
2 miesiące temu
Idź do Lidla nie musisz chodzić do Biedronki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić