aktualizacja 

Masz kartę Moja Biedronka? W tej sytuacji od razu ją zablokuj

57

Zgubiłeś kartę Moja Biedronka, a na twoim koncie w aplikacji sklepu wciąż pojawiają się zakupy, których nie zrobiłeś? To znak, że znalazca twojej karty czynnie korzysta z przypisanych do Ciebie zniżek. Podpowiadamy, jak w takiej sytuacji zablokować kartę Moja Biedronka.

Masz kartę Moja Biedronka? W tej sytuacji od razu ją zablokuj
Używasz karty Moja Biedronka? Ważny komunikat (Adobe Stock)

Kartę Moja Biedronka w Polsce ma 17 milionów osób. Niepozorny kawałek plastiku uprawnia jej posiadaczy do zniżek i korzystania z rozlicznych promocji proponowanych przez sieć.

Co jednak, gdy zgubimy kartę Biedronki, a z zebranych na naszym koncie punktów i zniżek zechce skorzystać jej znalazca? Jest na to prosty sposób.

O tym, że ktoś korzysta z naszej karty możemy przekonać się, śledząc listę zakupów przypisaną do naszego konta. W takich sytuacjach dobrze jest zablokować dostęp do osobistej karty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ubezpieczenie samochodu do 20 proc. tańsze. InMobi zaoferuje polisy w aplikacji

Przede wszystkim dlatego, że nawet gdy posiadamy duplikat fizycznej karty, znalazca wciąż może korzystać z przypisanych do nas zniżek. To samo dzieje się, gdy korzystamy z elektronicznej wersji karty za pomocą aplikacji w telefonie.

Zgubiłeś kartę Moja Biedronka? Lepiej dezaktywuj konto

Dlatego warto zablokować dostęp do karty w takiej sytuacji, dezaktywując ją. W tym celu, jak instruują przedstawiciele sieci Biedronka, należy zalogować się do indywidualnego konta na stronie: moja.biedronka.pl lub przez aplikację. Kartę można zamknąć także poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Jak to zrobić? W aplikacji najłatwiej poprzez zarządzanie kontem, gdzie bezpośrednio dezaktywujemy kartę. Co ważne, takie działanie nie odbierze nam zniżek czy uniemożliwi korzystania z promocji w ramach karty Moja Biedronka.

Po dezaktywacji karty wciąż będziemy mogli nabijać zniżki za pomocą kodu kreskowego w apce lub poprzez podanie numeru telefonu przy kasie.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić