aktualizacja 

W Biedronce się zaczęło. "Limit dzienny - 6 opakowań"

18

Biedronka co rusz zaskakuje promocjami. W najnowszej ofercie popularnego dyskontu nie brakuje godnych uwagi propozycji. Na jakie okazje warto rzucić okiem? Podpowiadamy, na czym można zaoszczędzić podczas wizyty w sklepie sieci Biedronka.

W Biedronce się zaczęło. "Limit dzienny - 6 opakowań"
Biedronka (Getty Images, SOPA Images)

Tydzień powoli dobiega końca. To oznacza, że pozostaje coraz mniej czasu na to, by skorzystać z promocji wprowadzonych przez sieć Biedronka.

Od piątku (19 kwietnia) do soboty (20 kwietnia) zaoszczędzić można na mięsie mielonym z łopatki wieprzowej Kraina Mięs 500 g. Teraz dostaniesz ten produkt za 5,99 zł. Warunkiem jest nabycie dwóch opakowań, a także okazanie karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Syn Justyny Steczkowskiej debiutuje na salonach! Mówi o show biznesie i swoich planach na przyszłość

W piątek i sobotę taniej uzyskasz też truskawki. 500 g to wydatek rzędu 5,99 zł. W tych dniach ciastka, czekolady i lody Milka będzie można zgarnąć z upustem rzędu 70 proc. Taki rabat dostaniesz na drugi, tańszy produkt.

Limit dzienny - 12 opakowań (maks. 6 z rabatem) na kartę Moja Biedronka - informuje dyskont.

A może potrzebujesz wędlin w plastrach? Produkty od Krainy Wędlin objęto teraz akcją 2+1 gratis.

Limit dzienny - 6 opakowań (maks. 2 gratis) na kartę Moja Biedronka - podaje sieć Biedronka.

Biedronka nie odpuszcza. Ależ promocje!

Z gazetki reklamowej sieci Biedronka dowiadujemy się także, że za 7,99 zł można teraz dostać kilogram winogrona jasnego bezpestkowego na wagę.

Wszystkie produkty do włosów L'Oreal Elseve uzyskać można za darmo. Przewidziano bowiem akcję 1+1 gratis. Limit dzienny wynosi cztery opakowania (maks. dwa gratis) na kartę Moja Biedronka.

Pojawiła się też specjalna promocja na kawę rozpuszczalną Nescafe Classic 200 g. Można ją zgarnąć za darmo. To dlatego, że Biedronka wprowadziła akcję 1+1 gratis. Limit dzienny? Maks. jeden słoik gratis.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić