Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. WZI
|

Weekendowe przerwy w dużych bankach. Lepiej wypłacić gotówkę już

1
Podziel się:

Kilka dużych banków zaplanowało na weekend prace serwisowe. Klienci muszą się przygotować na przerwy i chwilowy brak dostępu do usług. W kilku przypadkach nie będą działały karty płatnicze, dlatego przed weekendem najlepiej wyposażyć się w gotówkę.

Weekendowe przerwy w dużych bankach. Lepiej wypłacić gotówkę już
Przerwy w bankach. (Pixabay)

Getin Bank

Przerwę w Getin Banku zaplanowano na godz. 23.50-4.00 w nocy z piątku na sobotę. W tym czasie niedostępny będzie serwis internetowy oraz aplikacja mobilna.

Bank Millenium

Prace serwisowe zaplanowano na noc z soboty na niedzielę. Pomiędzy godz. 0.30 a 4.30 przelewy Blik na telefon oraz przelewy natychmiastowe Express Elixir będą niedostępne.

Santander Bank Polska

Prace zaplanowano na noc z piątku na sobotę. Między północą a godz. 3.35 nie będzie można zalogować się do serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej.

Zobacz także: "Money. To się liczy". Zbigniew Jagiełło w pierwszym wywiadzie po odejściu z PKO BP

Klienci banku nie skorzystają w tym czasie z Blika, przelewów natychmiastowych, Kantoru Santander i Przelewu24. Nie będą działać także bankomatykarty płatnicze.

Bank Pekao

Prace serwisowe w banku Pekao będą trwały od soboty do poniedziałku. W sobotę, w godz. 6.00-18.00, mogą wystąpić trudności w dostępie do serwisu Pekao24Makler, aplikacji Pekao24Makler i PeoPay oraz platformie eTrader Pekao.

Na noc z soboty na niedzielę, w godz. 0.30-4.30 zaplanowano przerwę w działaniu systemu Express Elixir. Z kolei w nocy z niedzieli na poniedziałek, pomiędzy północą a godz. 3, nie będzie działał serwis Pekao24, aplikacja PeoPay, Pekao24Makler oraz platforma eTrader Pekao.

Idea Bank

W Idea Banku przerwę zaplanowano na wtorek od godz. 22.00 do godz. 3.00 w środę. W tym czasie nie będzie działał internetowy serwis transakcyjny oraz aplikacja mobilna.

Bank BPS

W piątek od godz. 23.00 do soboty do godz. 1.00 z powodu prac serwisowych prowadzonych w Banku BPS system bankowości internetowej będzie niedostępny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(1)
a mNank
11 miesięcy temu
zawsze sprawny, jak zwykle.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić