aktualizacja 

Wielu nie ma pojęcia. O tej godzinie w Lidlu zmieniają ceny

32

Osoby, które wybierają się na zakupy do sieci sklepów Lidl po godzinie 21:00, mogą doświadczyć niespodzianki. Ta niespodzianka jest związana z obniżką cen, która jest częścią akcji "Kupuję, nie marnuję".

Wielu nie ma pojęcia. O tej godzinie w Lidlu zmieniają ceny
Lidl (Google Maps)

Sieć sklepów Lidl jest znana z wprowadzania różnorodnych akcji promocyjnych. Wiele osób może jednak nie być świadomych akcji "Kupuję, nie marnuję". Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska podzieliła się szczegółami tej inicjatywy.

- Wszystkie nasze sklepy po godzinie 21.00 oferują wybrane produkty z 'Piekarni w sercu Lidla' o 50% taniej jako część akcji 'Kupuję, nie marnuję'. Każdego dnia oferujemy przecenione słodkie i słone przekąski, a w soboty przed niedzielami niehandlowymi i w dni przedświąteczne obniżamy cenę chlebów, bułek oraz bagietek - poinformowała w komunikacie przesłanym o2.pl

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Urocze ciasteczka duszki to must have na Halloween. Przygotujesz je w mgnieniu oka

- Nasza autorska inicjatywa 'Kupuję, nie marnuję' ma na celu promowanie sprzedaży produktów, które są w pełni wartościowe, ale mają zbliżający się termin przydatności do spożycia - dodała.

Robaszkiewicz podkreśliła również, jak istotne dla Lidl Polska jest przeciwdziałanie marnowaniu żywności. "Jako społecznie odpowiedzialna firma, Lidl Polska stawia walkę z marnowaniem żywności jako jeden z najwyższych priorytetów. Podejmujemy wiele działań w tym zakresie, w tym współpracę z Caritas Polska, Federacją Polskich Banków Żywności oraz prowadzenie wspomnianego projektu 'Kupuję, nie marnuję'" - podsumowała.

Niższe ceny w Lidlu po godz. 21

Akcja "Kupuję, nie marnuję" w sieci sklepów Lidl nie jest nowością. Jej początki sięgają marca 2020 roku, kiedy to rozpoczęła się kampania "Sztuka niemarnowania".

W ramach drugiej edycji kampanii edukacyjnej "Sztuka niemarnowania" Lidl Polska współpracuje z Caritas Polska i Federacją Polskich Banków Żywności, aby zachęcić do przemyślanych zakupów i niemarnowania żywności. Elementem tego projektu jest bezpłatny e-book, który zawiera praktyczne porady, takie jak: jak robić zapasy oraz gotować z resztek i bez resztek. Przepisy są oparte na żywności o długim terminie przydatności do spożycia, takiej jak ryż, kasza i makaron - informuje strona Lidla.

Autor: ŁD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić