Wigilijny catering od Magdy Gessler. "Jakbyście jedli papkę"

26

Youtuber "Sprawdzam Jak" postanowił zrecenzować catering wigilijny z restauracji Magdy Gessler. Popularny twórca opublikował odcinek, w którym skosztował najpopularniejszych świątecznych potraw autorstwa kucharzy znanej restauratorki. Oto jego werdykt.

Wigilijny catering od Magdy Gessler. "Jakbyście jedli papkę"
YouTuber zrecenzował wigilijny catering od Magdy Gessler (YouTube)

Większość z nas nie wyobraża sobie Wigilii Bożego Narodzenia bez tradycyjnych dań. Nie każdy czuje się jednak na tyle mocny w gotowaniu, aby przyrządzić wszystkie potrawy. Na szczęście na pomoc przychodzą firmy cateringowe, które oferują zarówno wigilijne zupy, jak i dania główne.

Konsumenci mogą zamówić wigilijny catering m.in. z restauracji Magdy Gessler. Ostatnio jest o nim głośno z powodu cen. Popularny youtuber "Sprawdzam Jak" postanowił zamówić stamtąd i zrecenzować kilka potraw. Wszystkie dania można zakupić w ilości minimum trzech porcji. Zamówienie klienci mogą odebrać w Warszawie, bądź zamówić transport, którego koszt uzależniony jest od lokalizacji.

W zamówieniu youtubera znalazły się same wigilijne klasyki. Ceny wahały się od 4 zł za jednego pieroga po 20 zł za porcję karpia po żydowsku. Na pierwszy ogień recenzent wziął barszcz, który mu smakował. Zastrzeżenia miał jednak do uszek, które wg niego były smaczne, ale miały za grube ciasto i za mało borowików. Najdroższy ze wszystkich dań karp po żydowsku nie za bardzo trafił w gusta recenzenta. Nie miał zastrzeżeń do samej ryby, jednak do formy jej podania i ilości żelatyny.

Macie trochę tak jakbyście byli na imprezie karpia, ale główną rolę odgrywa ta żelatyna i ona trochę zaburza - stwierdził recenzent.

Jednym z ważnych zrecenzowanych dań był śledź w oleju lnianym z białą cebulką. Ryba zdecydowanie zasmakowała recenzentowi. Zadowolił go jego wypłukany smak. Autor zauważył także, że do przyrządzenia potrawy zostały wykorzystane wysokiej jakości składniki. W odcinku nie mogło zabraknąć również sałatki jarzynowej. Ta zdaniem twórcy była za bardzo jednolita i przypominała papkę. Brakowało mu możliwości pochrupania, przez co została nazwana najsłabszą pozycją z zamówionych.

To jakbyście jedli taką jedną papkę. Jednak fajne jest to, że jak gryzie się poszczególne składniki to macie te odbicia. Jest bardzo, bardzo płytko - powiedział o sałatce jarzynowej recenzent.

Wigilijne podium

YouTuber na samym końcu odcinka podsumował smak zamówionych dań. Zdecydował się nawet wyłonić podium złożone z trzech najlepszych potraw. Zwycięzcą okazała się kapusta z grochem, która urzekła autora filmu prostotą i niską ceną. Drugie miejsce zajął śledź w oleju lnianym, w którym zdaniem recenzenta "czegoś zabrakło". Na trzeciej pozycji uplasowały się pierogi, jednak youtuber narzekał w nich na niewystarczającą ilość farszu.

Zobacz także: Inicjatywa Dudy. Generał gorzko komentuje
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić