Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Nie zapłaciła mu za remont łazienki. Odwiedził ją z młotem w ręku

449
Podziel się

Takie rzeczy zdarzają się nie tylko w Polsce, ale także w Ameryce. Wykonawca z Kolorado, który nie otrzymał pełnej zapłaty za usługę, przyszedł, aby zniszczyć owoc swojej pracy, czyli wyremontowaną przez siebie łazienkę. Właścicielka była przy wszystkim obecna. Film viralowo okrążył sieć.

Nie zapłaciła mu za remont łazienki. Odwiedził ją z młotem w ręku
Kadr z filmu. Wykonawca zniszczył owoc swojej pracy, bo, jak twierdzi, nie otrzymał od klienta zapłaty (YouTube, ViralHog)
bEKkWMnF

Umówili się na łączną kwotę 7555 dolarów (ok. 29 700 zł). Klientka zapłaciła wykonawcy jedynie 3330 dolarów. Reszta, czyli 4225 dolarów, miała wkrótce trafić na konto wykonawcy, jednak tak się nie stało.

Wszystko przez niezadowoloną z remontu łazienki Amber Trucke. Powiedziała, że nie jest zadowolona z remontu, który jej zdaniem wyszedł "koszmarnie".

Dyrektor ds. relacji społecznych, czym zawodowo zajmuje się Trucke, zwlekała z zapłaceniem ostatniej raty za remont. Czekała na końcowy efekt, który miał ją zadowolić, jednak obserwując pracę wykonawcy, nie była z niej zadowolona.

bEKkWMnH
Chciałam otworzyć drzwi, zobaczyć tę łazienkę i być naprawdę podekscytowana, ale zamiast tego, i nie będę kłamać, patrzyłam na to i nie wyglądało to dla mnie dobrze. To było okropne uczucie - komentowała w rozmowie z Insiderem.

Z powodu braku wpłaty środków, Terry Gregory pewnego razu przyszedł do domu Amber i... doszczętnie zrujnował całą łazienkę. Zniszczył wszystko to, co wcześniej zostało wyremontowane.

Włożyliśmy w to tygodnie pracy i tysiące dolarów - powiedział, cyt. Insider.
bEKkWMnN

Amber nie była pewna, czy dobrze ocenia remont. Zrobiła zdjęcia i opublikowała je w sieci. Poprosiła o ocenę innych

Trucke zastanawiała się, czy remont, który nie przebiegł po jej myśli, też zostanie tak negatywnie oceniony przez społeczność internetową. Zrobiła zdjęcia swojej wyremontowanej łazienki i poprosiła o opinie.

Jak przyznała - otrzymała nawet setki komentarzy ludzi, którzy byli zdania, że remont należy powtórzyć. "Były dziury w zaprawie, płytki były nierówne, położono wyszczerbione płytki, płytki były różnej wielkości" - mówiła w rozmowie z Insiderem.

bEKkWMnO

Wkrótce do jej domu Terry Gregory wpadł, z młotem w ręku i zniszczył wszystko dookoła siebie. Amber Trucker planuje podać go do sądu. Jak przyznaje, kiedy pracowała w domu, a on pojawił się w nim i zabrał się za rozwalanie płytek, stała w przerażeniu, zupełnie zlękniona i oniemiała.

Zobacz także: Zniszczył łazienkę, którą wcześniej wyremontował || ViralHog
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKkWMoi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(449)
Bigb
2 tyg. temu
Za pracę trzeba płacić. Ale to co on odstawił to nie była praca. Powinien jej oddać pieniądze za materiały. Ja bym się wstydził coś takiego klientowi pokazać. Ten kolo się co najwyżej nadaje do obkładania słomianych chatek krowim łajnem.
emer
3 tyg. temu
i bardzo dobrze trzeba płacić a nie wymyślać że jest zle....
ader
3 tyg. temu
W Polsce klient i to dotyczy większości Polaków, żąda jakości Q za pieniądze wystarczające na byle co. Wygórowane hrabiowskie ambicje a możliwości finansowe denne. Zamówienia rodem z Hollywood a potem problemy bo pieniążków jest na bieda krzesełko.
bEKkWMoj
kulawy budowl...
3 tyg. temu
W Braniewskim urzędzie skarbowym też jest taka pani która za zrobienie jej remontu łazienki nie zapłaciła bo ma taki styl,wkońcu to pani urzędnik.
Trąbalski
3 tyg. temu
A może ona chciała mu zapłacić swoją cytryną a fachman nie chciał w ten sposób.
Trąbalski
3 tyg. temu
Ja was szanuję i wasz czas, czytam te wasze wypociny a wy usuwacie moje komentarze w których nie ma wulgaryzmów. Mój poświęcony na czytanie i pisanie czas też kosztuje!
Trąbalski
3 tyg. temu
A dla czego ta sucz nie wstrzymała wykonania prac po pierwszym dniu, skoro jej się nie podobało? Świadomie czekała zakończenia prac aby na koniec wytknąć jakieś niedociągnięcia i w efekcie nie wypłacić za materiały i usługę.
PolskaTOnieno...
3 tyg. temu
W Polsce plagą są ludzie którzy po otrzymaniu usługi zaczynają wymyślać niestworzone historie i okazywać niezadowolenie bo trzeba zapłacić. Żona jest projektantem wnętrz i to się ciągle powtarza dlatego wszystkie ustalenia trzeba mieć na piśmie bo ludzie to szmaciarze i za 5zł się zeszmacą zero honoru w tym kraju
Zbylo
3 tyg. temu
Dzisiaj wszyscy są fachowcami, zrobili jedną robotę i mogą już wszystko. Ceny z sufitu bo runek chłonny ale odpowiedzialności za robotę żadna. Po roku nie ma z kim rozmawiać bo robotnika często już nie można namierzyć. Moim zdaniem dużo winy leży po stronie ludzi tworzących prawo. Firma remontowa powinna mieć kwalifikacje ( sprawdzane przez urzędników dających możliwość prowadzenia danej działalności ) , odpowiednie ubezpieczenia chroniące zleceniodawcę i wykonawcę. A sądy i prokuratura powinny ukrócić działalność pseudo fachowców. Przecież do kopania rowów też są potrzebni ludzie i to po warunkiem że będą to robić porządnie.
Mordka
3 tyg. temu
Słabe te płytki.
pawel
3 tyg. temu
niech odda pieniądze co mu wpłaciła i wsunie ok?
Jan
3 tyg. temu
ja miałem taką ekipę z małopolski która za wykonany remont powinna dostać niezły wp....żeby oduczyli się oszukiwać! nigdy więcej ekip z ogłoszeń!!!
SASBK
3 tyg. temu
niektórzy wypisują takie brednie że kasa się należy, oszczędzaj miesiącami żeby mieć na usługę i to co zobaczysz oczy wywraca grzecznie płacisz partaczowi i oszustowi
bEKkWMob
haha
3 tyg. temu
Brawo . Za usługę należy się zapłata . Tak należy traktować oszustki .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić