Anna Ryta| 

Piasek dołącza do "Tańca z Gwiazdami". Nie zgadniecie, w jakiej roli

10

Atmosfera wokół "Tańca z Gwiazdami" robi się coraz bardziej gorąca. Polsat ujawnia kolejne nazwiska, które za nieco ponad miesiąc pojawią się w nowej edycji show. Teraz do tej listy możemy dopisać Andrzeja Piaska Piasecznego.

Piasek dołącza do "Tańca z Gwiazdami". Nie zgadniecie, w jakiej roli
Andrzej Piaseczny dołączył do grona jurorów "Tańca z Gwiazdami" (AKPA)

Jeszcze nie ruszyła, a już jest o niej głośno. O czym mowa? Oczywiście o 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Ledwo poznaliśmy pełną listę uczestników, a gruchnęła kolejna wiadomość. Jak informował serwis Pomponik, Izabela Janachowska ma naprzemiennie prowadzić show z Pauliną Sykut-Jeżyną i Krzysztofem Ibiszem. Na tym jednak nie koniec rewelacji.

Jak możemy przeczytać z medialnych doniesień, zmieni się również grono jury. Obok Iwony Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego pojawi się... Andrzej Piaseczny. To spore zaskoczenie, pamiętając, że piosenkarz przez lata związany był z Telewizją Polską. Był trenerem w programach "The Voice of Poland" i "The Voice Senior".

Warto jednak przypomnieć, że na początku tego roku jego pozycję w TVP mocno nadszarpnęło udostępnione w sieci nagranie z urodzin artysty. Słychać na nim, jak muzyk wraz z gośćmi skanduje niecenzuralne hasło kryjące się pod ośmioma gwiazdkami, a także mówi o narkotykach. Piasek szybko zrozumiał, co to może dla niego oznaczać.

"Jeśli mnie zatrudniają w programie muzycznym, idę i zajmuję się muzyką. Właściwie: zatrudniali. Nie sądzę, żebym pozostał w jury 'The Voice Senior'. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy" - powiedział Piaseczny w maju w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Jak widać, słowa Piaska okazały się prorocze. Już wkrótce wokalista zadebiutuje na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" zaplanowano na 31 sierpnia 2021 r.

Zobacz także: Znani, którzy dokonali coming outu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić