oprac. Anna Wajs-Wiejacka| 

Barbara Sienkiewicz nie żyje. Odeszła "najstarsza matka w Polsce"

42

O Barbarze Sienkiewicz zrobiło się głośno, kiedy zdecydowała się na urodzenie dzieci w wieku niemal 60 lat. Aktorka została okrzyknięta "najstarszą matką w Polsce". W piątek (7 czerwca) media obiegła smutna informacja o śmierci 69-letniej aktorki.

Barbara Sienkiewicz nie żyje. Odeszła "najstarsza matka w Polsce"
Nie żyje Barbara Sienkiewicz. "Najstarsza matka w Polsce" urodziła dzieci mając niemal 60 lat (FORUM)

Nie żyje Barbara Sienkiewicz. W mediach pojawiła się informacja, że pod domem aktorki - w nocy z czwartku na piątek - pojawiły dwie karetki i radiowóz policyjny. W rozmowie z portalem Pudelek Ewa Kołdys, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II, potwierdziła informację o zgonie 68-letniej kobiety, choć nie podała jej nazwiska.

Potwierdzam, że w nocy z czwartku na piątek policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące podejrzenia zgonu kobiety. Na miejscu zastali ratowników, którzy potwierdzili zgon 69-letniej kobiety. Zgon nie ma charakteru kryminalnego — przekazała funkcjonariuszka.

Rzeczniczka KRP potwierdziła, że na miejscu interwencji przebywała dwójka 10-letnich dzieci. - Funkcjonariusze zastali na miejscu dwójkę 10-letnich dzieci. Ze względu na to, że nikt z rodziny nie mógł się nimi zaopiekować, trafiły do placówki interwencyjno-wychowawczej. O ich dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny — dodała Kłodys.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Groźny moment nagrała kamera

O Barbarze Sienkiewicz, która występowała głównie w serialach, zrobiło się głośno, gdy w wieku blisko 60 lat zdecydowała się urodzić dzieci. Doczekała się bliźniąt - Piotra i Anny. Aktorka, choć chętnie mówiła o swoich dzieciach i macierzyństwie, nigdy nie zdecydowała się ujawnić tożsamości ich ojca.

Barbara Sienkiewicz mierzyła się z problemami zdrowotnymi?

Z relacji sąsiadów wynika, że aktorka mierzyła się w ostatnim czasie z poważnymi problemami zdrowotnymi. "Ona chorowała, chyba miała żółtaczkę, coś tam po drodze też wyszło" - poinformowała jedna z sąsiadek w rozmowie z "Super Expressem".

Informację o chorobie Barbary Sienkiewicz potwierdziła w rozmowie z dziennikiem także posłanka Wanda Nowicka. - Ona długo chorowała, ale nadal mam nadzieję, że to nieprawda — powiedziała parlamentarzystka.

Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 69-letniej Barbary Sienkiewicz.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić