oprac. Kamila Meller| 
aktualizacja 

Beata Kozidrak o rozpadzie Bajmu. Jasny i klarowny komunikat gwiazdy

8

Wokalistka Bajmu zabrała głos w sprawie plotek o rozpadzie zespołu. Nie tylko dementuje te informacje, ale i zapowiada, że wyciągnie konsekwencje wobec jej autora.

Beata Kozidrak o rozpadzie Bajmu. Jasny i klarowny komunikat gwiazdy
Beata Kozidrak wydała oświadczenie w sprawie plotek o rozpadzie Bajmu (ONS.pl)

Rozpad Bajmu? Beta Kozidrak nazywa tę plotkę bzdurą

"Super Express" ogłosił rozpad Bajmu, pisząc, że Beata Kozidrak skompletowała nowy zespół i zmieniła menedżera, którym jest Andrzej Pietras, eks-mąż wokalistki. Informacja tabloidu błyskawicznie obiegła media, elektryzując fanów zespołu. Głos w sprawie postanowiła zabrać wokalistka zespołu, wydając oświadczenie w mediach społecznościowych.

"Konsekwentnie będę walczyć z takimi informacjami, ponieważ szkodzą one zarówno mi, jak i zespołowi. Zamiast skupiać się nad muzyką, musimy tracić nasz czas na dementowaniu nierzetelnego dziennikarstwa. Osobom, które to napisały proponuję najpierw zapytać u źródła, a nie tworzyć krzywdzące pogłoski. Ojj drogie konsekwencje czekają twórcę tej plotki" - zapowiedziała Beata Kozidrak.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

"Super Express" pisząc o rozpadzie zespołu, sugerował się planami wokalistki dotyczącymi koncertów bez udziału Bajmu. W ostatnim czasie artystka przygotowuje ponoć materiał na solową płytę.

Zobacz także: Beata Kozidrak planuje wydać książkę. Andrzej Pietras nie jest zadowolony
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić