Leon Malinowski| 

Michał Wiśniewski pokazał piątą żonę. Wiadomo, kim jest jego nowa wybranka

43

W niedzielę Michał Wiśniewski udał się na głosowanie w ramach wyborów prezydenckich razem ze swoją piątą żoną. Przy tej okazji po raz pierwszy pokazał ją w mediach społecznościowych. Internauci są zachwyceni.

Michał Wiśniewski pokazał piątą żonę. Wiadomo, kim jest jego nowa wybranka
Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał swoją piątą żonę (East News)

Michał Wiśniewski kilka miesięcy temu wziął ślub z Polą. O kobiecie wiadomo bardzo mało. Wspomniana uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami. Piosenkarz nie chwalił się też zdjęciami z ukochaną.

"Fakt" donosi, że o Poli wiadomo tyle, że - podobnie jak Michał - ma czwórkę dzieci. Dodatkowo, nie jest w żaden sposób związana ze światem show-biznesu.

Czytaj także:

Wiśniewski w końcu postanowił pokazać światu swoją wybrankę. Zdjęciem z Polą pochwalił się przy okazji wyborów prezydenckich. Internauci są zachwyceni. Przesyłają w jej kierunku mnóstwo komplementów.

31 raz zagłosowałem, 27 Przy urnie wyborczej w tym dziewięć parlamentarnych i 7 prezydenckich - czytamy w opisie do fotografii.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Michał Wiśniewski dumny z syna

Popularny piosenkarz zauważył również w swoim poście, że po raz pierwszy w głosowaniu uczestniczył jego syn Xavier. - Po raz pierwszy sam zagłosował mój osiemnastoletni syn jestem z niego bardzo dumny! - skomentował.

Każdy głos ma znaczenie - wspólnie zbudujmy Polskę, której nie będziemy się wstydzić, a przy tym poszanowane będą prawa WSZYSTKICH, nie tylko pewnego grona osób - pisał z kolei na Instagramie syn Wiśniewskiego, dodając, zdjęcie, na którym widać, jak wrzuca do urny kartę wyborczą.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić