Filip Borowiak
Filip Borowiak| 

Borys Szyc tłumaczy, dlaczego nie występuje w TVP. Mówi też o wynikach wyborów parlamentarnych

128

Borys Szyc już od dobrych kilku lat nie pojawia się w TVP. W rozmowie z nami gwiazdor serialu "Warszawianka" postanowił wytłumaczyć dlaczego. Skomentował też wyniki tegorocznych wyborów parlamentarnych. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Borys Szyc tłumaczy, dlaczego nie występuje w TVP. Mówi też o wynikach wyborów parlamentarnych
Borys Szyc o TVP i wynikach wyborów parlamentarnych (AKPA, AKPA)

Dla Borysa Szyca ostatnie tygodnie związane były z promocją filmu "Miało cię nie być", w którym zagrał ze swoją 18-letnią córką Sonią. Jednym z przystanków jego trasy promocyjnej było studio Wirtualna Polska. W rozmowie z nami opowiedział m.in. dlaczego jego córka planuje rozwijać się w kierunku artystycznym, dlaczego nie wstydzi się być tak otwartym w temacie swojej choroby alkoholowej i jak rola "Czułego" w serialu "Warszawianka" zmieniła jego życie. Cały wywiad z Borysem Szycem można obejrzeć tutaj.

W rozmowie z nami nie zabrakło również bieżących tematów. Zapytaliśmy Borysa Szyca o jego reakcję na wyniki wyborów parlamentarnych i dlaczego od lat nie możemy go zobaczyć na ekranie stacji Telewizji Polskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Borys Szyc o TVP: "Nie chodzę tam od momentu emisji dokumentu Latkowskiego, który jest przestępcą"
Poczułem radość, że ludzie się wybrali na te wybory, bo tak naprawdę efekt "wow" zrobiła frekwencja. A moje sympatie polityczne myślę są oczywiste i wiadome (...) To, że ludzie poczuli, że to jest ważne, żeby się wybrać na wybory, to dało poczucie wspólnoty, które już rzadko się zdarza, że robimy coś razem, bo jesteśmy potwornie podzieleni. A jest marzenie, żeby się znowu zjednoczyć, żeby tak się wszyscy znowu nie napierdzielali i nie bili - powiedział nam Borys Szyc.

Wiele emocji budzi też temat Telewizji Polskiej i zmian, jakie już wkrótce mogą tam nastąpić. Borys Szyc od lat nie występuje jednak w programach, serialach i produkcjach tej stacji. Nam wytłumaczył dlaczego.

Nie występuję w TVP od momentu emisji dokumentu Latkowskiego, który zarzucił mi, że coś ukrywam i że coś się wydarzyło w niejakiej Zatoce Sztuki, po czym zniknął i do tej pory nie może odebrać wezwania do sądu. Jest pozwany i ścigany przez parę osób, bo jest przestępcą. Moja noga więc tam nie postała i nie postanie. Samo TVP również ma wytoczoną sprawę i myślę, że pod koniec roku się z nimi spotkamy w sądzie. Liczę, że teraz może się tam troszeczkę zmieni i parę osób stamtąd odejdzie, mówiąc delikatnie - dodał Szyc.

Zobaczcie też cały wywiad z Borysem Szycem ze studia Wirtualnej Polski. Aktor zdradził w nim, jak jego życie zmieniła rola Czułego w "Warszawiance", jakie filmy zaczynają podobać się jego synkowi Heniowi oraz co ludzie, którzy zmagają się z problemem choroby alkoholowej, piszą do niego w wiadomościach:

Zobacz także: Borys Szyc: Nauczyłem się koło 1:00 uciekać z imprez, na których ludzie piją alkohol
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić