Dominika znika z "The Traitors". Widzowie komentują na potęgę. "Masakra, nie dam rady oglądać"

10

Dominika, która była ostatnim ze zdrajców wybranych przez Malwinę Wędzikowską, musiała opuścić show "The Traitors". Gdy okazało się, że pozostali uczestnicy ją zidentyfikowali, zapanowała istna euforia. Odmiennie sytuację widzą fani programu, którzy z nieukrywanym żalem przyjęli informację o opuszczeniu show przez Dominikę, uznając ją za potencjalną wygraną.

Dominika znika z "The Traitors". Widzowie komentują na potęgę. "Masakra, nie dam rady oglądać"
"The Traitors". Dominika spośród wszystkich oryginalnych zdrajców utrzymała się w programie najdłużej (kadr z programu)

Dominika jako jedna z trzech zdrajców w show dotrwała aż do dziewiątego odcinka. Jednak w końcu została zidentyfikowana i wyrzucona z show. - Dzisiaj zostałam wyeliminowana z programu. Dopadli mnie - przyznała bezpośrednio po opuszczeniu sali obrad. Decyzja o jej eliminacji zapadła podczas ostatniej uroczystej kolacji. Głosowanie uczestników nie pozostawiło wątpliwości co do jej losu.

Cała grupa jednogłośnie oskarżyła o zdradę właśnie Dominikę, po tym, jak Manae i Sandra zaprezentowały niepodważalne argumenty przeciwko uczestniczce, a pozostałe osoby przychyliły się do ich zdania. - Potknęłaś się - stwierdziła Sandra, finalizując werdykt nad zdrajczynią.

Emocje sięgały zenitu. Zaskoczona i wzruszona Dominika usłyszała od współuczestników szereg pochlebnych uwag dotyczących nie tylko jej zręcznego uczestnictwa w grze, ale również przyjaznego nastawienia do innych. Dziewczyna zapewniła uczestników "The Traitors", że była w trakcie trwania programu autentyczna, a jedyną nieprawdą było ukrywanie roli zdrajczyni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Te programy kochała Polska. Zniknęły z anteny TVP

Dominika odpadła z "The Traitors". Widzowie nie kryją żalu i komentują na potęgę

Reakcje na odejście Dominiki z show wywołały burzę także w mediach społecznościowych, gdzie profile programu oraz stacji TVN zalały komentarze. Fani "The Traitors" otwarcie wyrazili swój smutek, uznając, że program stracił na tej eliminacji.

"Bez Dominiki to już nie to, to była silna i kolorowa postać", "Szkoda, że Dominika odpadła, dobrze grała", "Masakra, nie dam rady oglądać tego bez ciebie", "Najlepsza uczestniczka programu!", "Pierwszy raz zabolała mnie jakaś eliminacja", "No i nie ma już po co oglądać dalej" - czytamy w sieci.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Piotr nowym zdrajcą. Co na to wielbiciele "The Traitors"?

Inny ważny moment ostatniego odcinka, jakim było nominowanie Piotra na zdrajcę, również wzbudził duże emocje. Większość widzów przyjęła tę decyzję z optymizmem, sądząc, że biznesmen świetnie odnajdzie się w nowej roli.

"Doskonały wybór. Jestem przekonana, że Piotr to udźwignie", "Uwielbiam Piotra, uważam, że będzie świetnym zdrajcą i razem z Olgą dojdą do samego końca" - komentowali widzowie, choć nie wszyscy byli zadowoleni z obrotu spraw.

Niektórzy zastanawiali się, czy Olga nie powinna była wybrać na swojego sojusznika Sandry, która wcześniej zdemaskowała Dominikę.

"Ja wybrałabym Sandrę, wrogów lepiej mieć po swojej stronie" - podsumował jeden z fanów show.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić