Dzięki TVP został milionerem. Wypłynęły zarobki Jarosława Jakimowicza

55

Po zmianach w TVP na jaw wychodzą m.in. szokujące zarobki byłych gwiazd stacji, które przez ostanie lata firmowały swoimi twarzami rządową propagandę. Bez wątpienia na pracy w TVP istotnie wzbogacił się Jarosław Jakimowicz. Ile konkretnie zarobił?

Dzięki TVP został milionerem. Wypłynęły zarobki Jarosława Jakimowicza
Jarosław Jakimowicz zniknął z TVP wcześniej niż inni beneficjenci "dobrej zmiany", ale i tak zdążył zarobić miliony (kapif, KAPiF.pl)

Mimo iż Jarosław Jakimowicz zniknął z TVP na długo przed zmianą władzy, po tym, jak na jaw wyszło jego nieodpowiednie zachowanie wobec współpracowników, a zwłaszcza współpracowniczek, to wygląda na to, że i tak zarobił w publicznej stacji spore.

Jakimowicz, który do czerwca ubiegłego roku współpracował z "Pytaniem na śniadanie", był stałym komentatorem w "#Jedziemy" Michała Rachonia, a nawet miał swój własny program "W kontrze" na antenie TVP Info, też zdążył zarobić w TVP swoje miliony. Ile dokładnie? To ujawnił w swoich mediach społecznościowych Piotr Krysiak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Protest przed TVP. "Nie wiem czy to prawda, ale na pasku widziałam"

Krysiak ujawnił zarobki Jakimowicza w TVP

Dziennikarz śledczy i autor słynnych "Dziewczyn z Dubaju", który nie tak dawno procesował się z Jakimowiczem (celebryta pozwał go za zniesławienie, przegrał proces), ujawnił, ile dawny gwiazdor TVP Info zarobił w publicznych mediach. Jak ustalił, roczne zarobki Jakimowicza wahały się od 200 tys. do prawie pół miliona złotych.

Udało mi się dotrzeć do zarobków najbardziej kontrowersyjnego ‘prezentera’ TVP Info. Jarosław Jakimowicz zarobił prawie 2 miliony w 3,5 roku. Wszystko z naszych podatków i za zgodą prezesa TVP Jacka Kurskiego - napisał Krysiak na Instagramie.

W pierwszym roku współpracy z TVP Jakimowicz miał zarobić ponad 204 tys. zł, następnie 363 tys. zł, a w rekordowym 2022 r. - aż 473 tys. zł. Jakimowicz zniknął z anteny Telewizji Polskiej w połowie 2023 r., ale do czerwca zdążył jeszcze zarobić 233 705 zł.

Na tym jednak nie koniec, bo za krótkie materiały, które kontrowersyjny celebryta przygotowywał do "Pytania na śniadanie", zgarniał 2 tys. złotych. Krysiak podliczył, ile konkretnie przyniósł Jakimowiczowi jego "kącik" w śniadaniówce Dwójki.

Za 200 'kącików', do których przyznał się Jakimowicz, wychodzi dodatkowe plus 400.000 PLN.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić