Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WKZ
|

Zakaz aborcja. Kluczowa zmiana w PO. Dziennikarz TVP Info: "Banda szaleńców"

39
Podziel się:

Miłosz Kłeczek z TVP Info rozmawiał w Sejmie z politykiem PiS-u o zaskakującej decyzji PO w sprawie prawa aborcyjnego. Dziennikarz nawet nie próbował być bezstronny i rzetelny, gdy nazywał polityków opozycji "bandą szaleńców" i nie dawał swojemu rozmówcy dojść do słowa.

Zakaz aborcja. Kluczowa zmiana w PO. Dziennikarz TVP Info: "Banda szaleńców"
Miłosz Kłeczek nie dał gościowi dojść do słowa (Materiały prasowe)

18 lutego w polskiej polityce mówiło się tylko o jednym. Platforma Obywatelska ogłosiła, że większość jej posłów jest za liberalizacją prawa aborcyjnego i będzie optować za tym, by przerywanie ciąży "w wyjątkowych sytuacjach" (lub jak mówią inni: "na życzenie") było legalne do 12. tygodnia.

Aborcja w Polsce. Zmiana w szeregach PO

Dotychczas PO opowiadało się zazwyczaj za utrzymaniem tzw. kompromisu aborcyjnego, który został niedawno naruszony kontrowersyjnym wyrokiem Trybunały Konstytucyjnego. Zdaniem wielu komentatorów opowiadanie się za "aborcją na życzenie" jest próbą pozyskania elektoratu lewicy.

Miłosz Kłeczek z TVP Info rozmawiając o tym z politykiem PiS-u i byłym marszałkiem Senatu Stanisławem Karczewskim, zaczął od ostrej tyrady.

To nie jest Platforma Obywatelska, tylko "platforma autorytarna". I to jest pytanie, czy jakaś banda szaleńców przejęła te stery władzy w Platformie Obywatelskiej? – mówił Kłeczek, a Karczewski mógł się tylko przysłuchiwać.

Polityk próbował dojść do głosu, ale Kłeczek dalej uderzał w PO.

Bo co Platforma może uzyskać, skręcając tak bardzo w lewo, skoro ten obszar dla elektoratu jest już zagospodarowany przez partie lewicowe? Jest ich dużo, tych frakcji i odłamów. Platforma nie pozyska nowych wyborców, a jedynie straci tych centrowych, których miała, lub mogła pozyskać – stwierdził dziennikarz TVP Info.
To proszę zaprosić pana Budkę, czy pana Grzegorza Schetynę… - odpowiedział rozmówca. Wtedy Kłeczek znowu wszedł mu w słowo i z ironicznym smutkiem w głosie stwierdził, że on zaprasza polityków opozycji do rozmowy na antenie TVP Info, ale "nie chcą przychodzić".
Zobacz także: Nie tylko Stuhr. Kto jeszcze myśli o emigracji lub już się na nią zdecydował?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(39)
aga
2 lata temu
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha !
Gdańszczanin
2 lata temu
Co mnie najbardziej wkurza to że skutecznie obrzydzili oglądanie mojej ulubionej telewizji Gdańsk oraz słuchania Radia Gdańsk a kreatury z tv info siedzą bo nie mają żadnych ambicji i wiedzy.
Jariik
2 lata temu
Zenada! Pod koszulą na z pewnością podkoszulek z nadrukiem >rycerze Chrystusa<
Jan Niezbędny
2 lata temu
Skąd oni ich biorą...
Django
2 lata temu
Trump Vision Program TVP, taka sama hipokryzja
Hehe.
2 lata temu
To raczej nie jest dziennikarz, tylko nocnikarz.
czarny
2 lata temu
A czego się ludziska spodziewaliście od człowieka Kurskiego.
widz
2 lata temu
Jerzy Urban może się dużo nauczyć od Kurskiego
Michałowa
2 lata temu
Gdyby ministranci mogli rodzić aborcja byłaby sakramentem
lokilo
2 lata temu
Jak ja się cieszę, ze nie płacę na tą komunistyczną tvppis hahaha
Takie są fakt...
2 lata temu
Banda szaleńców to są notariusze tvp reżymowej. Nie mają godności pobierają kasę ukradziono Polakom z kieszeni i przeznaczono 2 mld złotych z pieniędzy dla osób które są chore na nowotwory i koronowirusa, niektórzy z nich umierają. Sumienie będzie was dręczyć do końca życia.
Rzeczowy
2 lata temu
Akurat tutaj Kłeczek ma rację: Byle odzyskać władzę,zrobią wszystko.Sami nie wiedzą jakie przekonania głosić,sami się motają w tyradach antyrządowych.To ma być Lider opozycji?Nie rozśmieszajcie Narodu Pełowcy,bo już naród raz Wam pokazał czerwoną kartkę.Drugiego odrodzenia Peło nie będzie,bo ludzie już dawno Was przejrzeli.Opozycja dzisiaj jest coraz słabsza,bo bardzo lgną do stołków: tak lgną,tak pragną władzy i wysokich apanazy oraz kumoterstwa w państwowych spółkach,że zapomnieli czym tak naprawdę jest opozycja.Potrafią tylko krzyczeć,tupać nóżkami,ale merytorycznej dyskusji,punktowania złych stron rządu nie ma.A Im więcej tupią nużkami,im więcej krzyczą i mówią o aborcji i mieszaja w kotle nie mając konkretnych i realnych pomysłów na Polskę tylko populizm i demagogię- tym więcej punktów procentowych PIS-owi dają.Pis nic nie musi dzisiaj robić.Opozycja siebie sama odcina z gałęzi.Tak prostych rządów żadna frakcja od 1989 roku nie miała.
pzt
2 lata temu
jaki rozmówca taki dziennikarz. Obaj wybitni
eeee
2 lata temu
czym ich szprycują ? tam kazdy na chorobe dwubiegunowa
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić