Filip Chajzer został okradziony. Wszystko zarejestrowała kamera

8

Filip Chajzer został okradziony. Rabusie, którzy włamali się do posiadłości prezentera, ukradli sprzęt z jego ogrodu. Chajzer nie mógł darować zwłaszcza jednej, należącej do jego syna rzeczy. Zwrócił się do złodziei z konkretną propozycją.

Filip Chajzer został okradziony. Wszystko zarejestrowała kamera
Filip Chajzer został okradziomy (AKPA)

O włamaniu z kradzieżą Filip Chajzer poinformował na swoim Instagramie, gdzie zamieścił nagranie z monitoringu, na którym widać zuchwałą akcję złodziei. Ich łupem padły meble ogrodowe i grill gazowy, a także stojak do koszykówki należący do 7-letniego syna dawnego prezentera TVN. I to właśnie zniknięcie tej ostatniej rzeczy najbardziej rozsierdziło gwiazdę telewizji.

Jak relacjonował Chajzer: "Płacz mojego syna dziś rozdarł mi serce", bo choć sprzęt do cennych pod względem materialnym wcale nie należał, to gra w kosza była jednym z ulubionych zajęć małego Aleksa i jednocześnie prezentem od dziadka z okazji Dnia Dziecka. Dlatego też prezenter zwrócił się do złodziei z konkretną propozycją.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gwiazdy, które przyznały się do depresji
"Złodzieju (podmiot w tym przypadku zbiorowy) wiem, że to czytasz. Oddaj sprzęt przed furtkę. Wniosę sam, a jeśli taki właśnie kosz wymarzyło sobie Twoje dziecko, to ja wam kupię taki nowy. Kolejnej nocy będzie do odebrania. Bezkontaktowo" - zaproponował Chajzer.

Następnie ujawnił, że złodzieje sporo ryzykowali, bo mógł przyłapać ich na gorącym uczynku.

"Gdybym akurat nie opiekował się przeziębionym synem, mógłbym być na dole w domu, a prawo własności rozumiem zero-jedynkowo" - napisał, choć później ten fragment został potem usunięty ze wpisu.

Na końcu wpisu Filip Chajzer przestrzegł złodziei, że wcale nie mogą czuć się bezpieczni. "Będzie was już ścigać Policja z Sadyby, a Wasze ryje w HD są całkiem widoczne" - podsumował.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Filip Chajzer: życie prywatne

Filip Chajzer jest ojcem 7-letniego Aleksa. Chłopiec przyszedł na świat w 2017 roku, ze związku dziennikarza z Małgorzatą Walczak. Para rozstała się w 2022 r., a rodzice opiekują się synem naprzemiennie. Ostatnio chłopiec wraz z mamą kibicowali Chajzerowi na planie "Tańca z gwiazdami". Prezenter jest jednym z uczestników 14. edycji show Polsatu, w której partneruje mu Hanna Żudziewicz.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić