Kto zagra w filmie Magdę Gessler? Gwiazda TVN ma wymarzoną kandydatkę

14

Życie Magdy Gessler jest doskonałym materiałem na scenariusz filmu. Nic dziwnego, że słynna restauratorka chce, aby jej życie zostało udokumentowane w projekcji filmowej. Aktualnie szuka osoby, która byłaby w staniej najlepiej zagrać jej osobę. Jak ustalił "Super Express", znalazła już ciekawą kandydatkę.

Kto zagra w filmie Magdę Gessler? Gwiazda TVN ma wymarzoną kandydatkę
Kto zagra w filmie Magdę Gessler? Gwiazda TVN ma wymarzoną kandydatkę (AKPA, AKPA)

Magda Gessler jest ikoną polskiej gastronomii. W szerszej świadomości zasłynęła dzięki programowi "Kuchenne Rewolucje", który emitowany jest w telewizji TVN. Jest właścicielką lub współwłaścicielką kilkunastu restauracji w Polsce. Jedną z nich jest "U Fukiera", która mieści się na warszawskim Starym Mieście.

Na swoim koncie ma również napisanie autobiografii zatytułowanej "Magda". I właśnie to ostatnie "dzieło" zainspirowało filmowców do stworzenia fabularnej produkcji o Gessler.

Pierwsze prace nad tym projektem rozpoczęły się już w 2022 roku. Restauratorka współpracuje z ekipą zarówno jako scenarzystka, jak i reżyserka produkcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Beata Kozidrak powiedziała "tak"! "Mój partner nie jest na pokaz"
Osobą, która mnie zafascynowała jest Kasia Sarnowska która była twórcą ‘’Wszystkie nasze strachy’’, w Gdyni dostała nagrodę. Mam z nią bardzo dobry kontakt i być może ona będzie pisała scenariusz tego filmu, ale bardzo długo się zastanawiamy z moją ekipą jak to powinno naprawdę wyglądać, kto to powinien robić. Mamy różne propozycje - mówiła w rozmowie z WP.

Prace nad filmem Gessler. Kto nią zagra?

Jak dowiedział się "Super Express", od kilku miesięcy Magda Gessler spotyka się z producentami, uczestniczy w pracach nad scenariuszem i chciałaby współreżyserować ten biograficzny film. Główną rolę w filmie mogłaby zagrać... Katarzyna Figura.

Magda uważa, że Figura jest tak samo charakterna i temperamentna, ekstrawagancka i barwna. Więc idealnie by się nadawała - mówi osoba związana z produkcją filmu.

Katarzyna Figura jest niezwykle utalentowaną i uwielbianą przez Polaków aktorką, która zaraża pozytywną energią, a także odznacza się szczerością i naturalnością. Nadal jest bardzo aktywna zawodowo. W listopadzie wyszedł film z jej udziałem zatytułowany "Chrzciny". Obecnie Figura gra w teatrach w Trójmieście.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić