aktualizacja 

18-letnia Roxie Węgiel ze starszym chłopakiem. Ależ się ubrali

175

Roksana Węgiel wrzuciła do sieci wyjątkowe zdjęcie z chłopakiem Kevinem Mglejem. Na migawce widzimy, jak ukochany czule obejmuje popularną artystkę. Nie tylko to jednak mocno rzuca się w oczy. Najistotniejszy jest inny szczegół. Spójrzcie, jak się ubrali.

18-letnia Roxie Węgiel ze starszym chłopakiem. Ależ się ubrali
Roksana Węgiel (Instagram)

Roksana Węgiel jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych młodych artystek z naszego kraju. Piosenkarka z impetem weszła do świata show-biznesu, a jej kariera błyskawicznie nabrała wiatru w żagle.

Dziś utwory Węgiel pojawiają się w różnych rozgłośniach radiowych, a w serwisach streamingowych biją rekordy popularności.

Przebojów Roksany słuchają zarówno młodsi, jak i starsi. Nie brakuje też osób, które uważnie śledzą jej życie prywatne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? "Lubię tańczyć"

Najwierniejsi fani Węgiel z pewnością doskonale wiedzą o tym, że gwiazda od jakiegoś czasu spotyka się z Kevinem Mglejem.

Teraz pokazała nowe zdjęcie, na którym zapozowała u boku 26-letniego ukochanego. Możemy zauważyć, że Kevin czule objął Roksanę. Nie tylko to rzuca się w oko.

Trudno nie dostrzec tego, że... 18-letnia Roksana i Kevin są ubrani praktycznie tak samo! Zakochani zdecydowali się na błękitne swetry. Trzeba przyznać, że wyglądają fenomenalnie.

Migawkę Roksana zaprezentowała na Instagramie. Za pośrednictwem tej platformy śledzi ją aż 1,4 mln osób.

Roksana Węgiel o Kevinie Mgleju

Sporo emocji wywołała informacja o związku Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem. Wszystko dlatego, że chłopak jest od niej starszy o osiem lat i ma trzyletnie dziecko z aktorką Malwiną Dubowską.

Między moimi rodzicami jest taka sama różnica wieku, moja mama miała 17 lat, jak poznała mojego tatę, on miał 25 lat. Ja miałam 17, gdy poznałam Kevina... Historia zatoczyła koło - mówiła Roksana w rozmowie z Onet Rano.

Węgiel podkreślała też, że "Kevin łączy w sobie wszystkie cechy, które ceni sobie u mężczyzn". - Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem. Czuję się przy nim bezpiecznie - dodała Roksana, cytowana przez Plejadę.

Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu - ujawniła piosenkarka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić