Ma do niego żal? Fani zapytali Nicolę z "Rolnik szuka żony" o Darka

0

Nicola znana widzom "Rolnik szuka żony" z ostatniej edycji programu, zdradziła fanom, co dziś czuje do Darka. Wybranka rolnika, który ostatecznie zerwał z nią znajomość, miała dla niego konkretną wiadomość.

Ma do niego żal? Fani zapytali Nicolę z "Rolnik szuka żony" o Darka
Nicola wciąż pytana jest przez fanów o to, co czuje do Darka (Instagram)

Nicola, 22-letnia studentka pedagogiki z Bydgoszczy, wzięła udział w 10. edycji "Rolnik szuka żony". Napisała list do Darka, 27-letniego gospodarza spod Łodzi, który był najmłodszym uczestnikiem jubileuszowej edycji.

Za sprawą wspomnianego listu dziewczyna nie tylko znalazła się w programie, ale po kilkudniowym pobycie na gospodarstwie Dariusza, została jego wybranką.

To właśnie z nią młody rolnik zdecydował się kontynuować bliższą znajomość, która ostatecznie nie przetrwała jednak do finału.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najbardziej lubiane pary z “Rolnik szuka żony”

Niestety, uczestnicy programu mieli sprzeczne odczucia co do tego, kto i co przesądziło o fiasku znajomości zawartej przed kamerami TVP. Dariusz nie szczędził Nicoli przykrych słów, a przyłapany na grze na dwa fronty (w trakcie programu starał się odnowić kontakt z inną uczestniczką), dalej szedł w zaparte.

Zachowanie Dariusza widzowie ocenili dość jednoznacznie, o czym najlepiej świadczy krytyka, z którą mierzył się w mediach społecznościowych po zakończeniu "Rolnik szuka żony". Widzowie jasno opowiedzieli się za Nicolą, solidaryzując się z dziewczyną, która wyraźnie zyskała w sieci fanów. Niedawno urządziła dla nich na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi, czyli Q&A.

Fani zapytali Nicolę z "Rolnik szuka żony" o Darka. Ma do niego żal?

Internauci wielokrotnie pytali dziewczynę o udział w programie TVP, m.in. o to, czy ma żal do rolnika za to, jak ją potraktował. Nicola zapewniła, że przebaczyła Dariuszowi i nie żywi do niego negatywnych emocji.

W relacjach na Instastories opublikowała fragment programu "Straight talk", w którym prowadzący Broderick Stephen Harvey Sr. mówił o wybaczaniu. Zapewniła też, że "wraz z wybaczeniem odeszły wszystkie złe emocje". Napisała też wiadomość skierowaną do bezpośrednio do Darka, że życzy mu, by był szczęśliwy.

Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić