Karolina Woźniak| 

Stuhr dziękuje "Wiadomościom". Wbija TVP szpilę wielkości Pałacu Kultury

744

W środę wieczorem Maciej Stuhr odebrał Telekamerę dla najlepszego aktora. Przy okazji odbierania statuetki, gwiazdor skorzystał z okazji i zadrwił z "Wiadomości TVP". Co takiego powiedział?

Stuhr dziękuje "Wiadomościom". Wbija TVP szpilę wielkości Pałacu Kultury
Maciej Stuhr odebrał nagrodę dla najlepszego aktora (AKPA, Piętka Mieszko)

Tegoroczne rozdanie Telekamer odbyło się w Teatrze Polskim w Warszawie i było emitowane na TV Puls. W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem w ubiegłym roku, w tym roku, mimo trwającej pandemii, zdecydowano się na zorganizowanie i emitowanie rozdania nagród na żywo.

Wszelkie procedury bezpieczeństwa zostały zachowane, a osoby, które pojawiły się na wydarzeniu, przeszły test na obecność koronawirusa - zapewniali prowadzący już na samym początku imprezy. Gospodarzami tego wieczoru byli Kacper KuszewskiKatarzyna Zielińska, którzy dostarczali widzom rozrywkę podczas trwania Telekamer.

Zobacz także: Nie tylko Stuhr. Kto jeszcze myśli o emigracji lub już się na nią zdecydował?

Na wydarzeniu nie zabrakło jednak kontrowersji. Nagrodę dla najlepszego aktora otrzymał Maciej Stuhr, który odbierając statuetkę podziękował "Wiadomościom TVP". Co powiedział gwiazdor?

Dziękuję telewizyjnym "Wiadomościom", które tak często próbują ze mnie zrobić czarny charakter, by wielu widzów uwierzyło, że ta rola w "Szadzi", seryjnego mordercy, rzeczywiście może mieć ręce i nogi - zażartował. Przy okazji poprosił widzów, żeby jednak nie utożsamiać czarnych charakterów z odgrywanymi przez nich rolami.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić