Małgorzata Kożuchowska osiągnęła milion obserwujących na Instagramie. Z tej okazji organizuje akcję charytatywną

11

Małgorzata Kożuchowska dołączyła do grona gwiazd show biznesu w Polsce, które mają milion obserwujących na Instagramie. Aktorka podziękowała fanom, że śledzą ją tak licznie. Aby to uczcić, postanowiła zaangażować ich do wyjątkowej akcji charytatywnej.

Małgorzata Kożuchowska osiągnęła milion obserwujących na Instagramie. Z tej okazji organizuje akcję charytatywną
(Instagram.com)

Małgorzata Kożuchowska z okazji zdobycia okrągłego miliona obserwujących na Instagramie postanowiła zorganizować zbiórkę charytatywną. „Milion na milion”, czyli chce uzbierać z pomocą fanów 1 mln zł.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Celem zbiórki jest pomoc dzieciom z najuboższych rodzin. „Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu - laptopy, tablety, który umożliwi dzieciom uczestnictwo w zajęciach online, zdobywanie wiedzy i podjęcie walki o lepszą przyszłość. Pomagajmy razem!” – czytamy w poście aktorki nt akcji na Instagramie.

Zbiórka dla potrzebujących

- Skoro mamy taki, taką moc, to musimy zrobić coś naprawdę mocnego, dobrego, ale jednocześnie też bardzo potrzebnego. […] Wierzę w to, że momencie, kiedy ktoś otrzymuje pomoc, sam się uwrażliwia i kiedyś, kiedy będzie taka potrzeba, sam z tą pomocą do nas wróci – powiedziała Kożuchowska w dołączonym filmiku.

Zbiórka trwa na stronie siepomaga.pl.

Zobacz także: Koronawirus. Co z handlem po epidemii? "Pytanie, czy w ogóle przetrwamy?"

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić