Michał Piróg w szpitalu. Lekarze nie wiedzą, co mu jest?

92

Michał Piróg podzielił się informacją, która zaniepokoiła fanów prezentera. Zamieścił fotografię z jednego z warszawskich szpitali.

Michał Piróg w szpitalu. Lekarze nie wiedzą, co mu jest?
Michał Piróg na swoich social mediach (Instagram)

Michał Piróg nie narzeka na brak zajęć. Całe wakacje jest zajęty pracą. W związku z nową edycją "Top model", prezenter nie ma czasu na chwilę wytchnienia, ale jak sam podkreśla, swoje codzienne obowiązki wprost kocha.

Jednak w ostatnią niedzielę mężczyzna trafił do szpitala. Powód jego pobytu w warszawskiej placówce nie jest jeszcze znany.

Z tego, co napisał pod zdjęciem, wywnioskować można, że ani on sam, ani lekarze nie wiedzą jeszcze, co mu dolega. Poprzedniego dnia Piróg opublikował na Instagramie krótkie wideo, na którym prezentuje szpitalną salę. Filmik podpisał słowami:

Czasami życie weryfikuje nasze plany.

Potem gwiazdor opublikował selfie. Tancerz pozuje bez koszulki, wyraz twarzy ma poważny, a w tle dostrzec można szpitalne łóżko.

Dzień 2, poranek 1. Fox Mulder i Dana Scully pracują nad rozwiązaniem zagadki, co mi jest. Dziękuje za wszystkie słowa wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia - napisał na Instagramie Michał Piróg.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Michał Piróg przyznaje: "Zarabiam ciałem"
Autor: KOH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić